bugün

(bkz: )Ergen dünyası fantezileri
Modern çağın zevkidir, bir başka deyişle bazı olguları aşmış kişilerdir.
Erkek değil o nonoştur.
Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.

Hehehe.
ahlaksızlıktır. kimyası bozuk başlık sahibi yazarın "mükemmel arkadaştır" diye addettiği beyan. trollük göreceli. ama iş edepsizliğe giriyorsa gereken yaptırım yapılmalı. senin yaptığın ve yapacağın tüm eyyorlamaları sikeyim!
mr. gavat
.....lı arkadaştır.
Namusu bacak arasında arayanların asla anlamak istemeyecegi olaydir.
Isvec gibi gelişmiş ülkelerin eğlence anlayışıdır.
arkadaşımı döver ve komaya sokarım. karısına da battaniye verir "bacım sen yat sabah avukat arkadaş var onunla buluştururum sizi" der ve mevzuyu kapatırım.
(bkz: sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma)
(bkz: baban)
duble gavat.
Sığırlıkta sınır tanımıyorsun abisi. Trollük bu değil. Bu tüpe düz mallık.
Eskimodur.
herkeste olması dilenen altın değerinde arkadaştır.
gavattır. bunlar hep gavat. soyu sopu gavat bunların. dna'sında bile gavat yazar bu tiplerin. olmaz olsun böyle arkadaş. insan insanı siker mi ya?
karısı da mal zaten kocası kimi isterse o gece onla oluyor. gerçekten toplumsal kölelik şu an var. bu kalkmamış.
bu sözlükte bunu alkışlayacak godoş ve orospu dolu. bir sürü.

insan gibi giyin dersin. o bile batar orospu evlatlarına.
öyle bir arkadaşı olan insandan dinlene dinlene kaçılması elzemdir nokta net. (bkz: bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim)
karısının hiçbir iradesi olmadığını sanan istediği zaman kendi istemediği zaman başkasının altına yatıracağını düşünen bir maldır.
şu insanlardan köle gibi bahsetme huyu gerçekten insanı çıldırtıyor.
al anahtarı bir tur at demek gibi bir şey bu.
karısına üç defa boş ol demiştir ve emevi dinine göre hülle yaptırması gerekiyordur. Güvendiği için bu görevi arkadaşına vermiştir.
(bkz: hülle)
kemalist arkadaştır. evet.
sözlüğe yeni geldim ama bildiğin sözlük itiraf.com muş amk...
Gavattır reis..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar