bugün

ilk başlarda sadece erzurumlular'ın isimlendirdiğini sandığım patatesin adı.
meğer rus işgaline maruz kalan Karadeniz ve doğu anadolu illerinde de kartol deniyor. rusça'daki kartofelden kartol haline dönüşmüş.
Erzurum yoresinde patatesin adidir.
erzurumda patatesin adı.
yananlar ile alay edip madımak otelinin yanındaki dönerciden alevli döner yiyemediği için ve bu tür benzetme ile espri yapıp başlık açan sahtekar yazar. ayrıca yazdığı o alaycı iğrenç yazısını silmeside karaktersizliğine karaktersizlik katmaktadır.
(bkz: #24315334)

hiç kullanılmamış, tertemiz, pırıl pırıl bir kafa. tebrik ediyorum.
açtığı başlıklara en az iki defa entry giren acayip yazardır. genelde bir ve üçüncü entryler onun olur.
mallığı zirve de bırakması gereken vasat. senin neyine troll luk fukara sümüğü.
(#24246543) evrim teorisine de el atmasını temenni ettiğim aynştaynlı yazar.
up up yazarı. kardeştir, candır güzel yazımlar ola.
#24246543 no'lu entrysiyle her dünyalının haline şükretmesi gerektiğini bir kez daha göstermiştir.
Newschool troll kürt.
Kaç gecedir troll çalışmalarına Şahit olduğum gereksiz yazar. Hayır bir başladı mı hep aynı tema üzerinden gidiyor. Dün gece karı kız topluyordu Bu gece konusu ise kürt türk kışkırtması.
Allah akıl fikir versin sozluk hesabı ise elinden alınsın temennisiyle iyi trollemeler.

Daha da pirim vermem.
Yani patatestir.
ırkçı yazar.

komik değil lan. hani aktroll olayları hoş da, ırktan girmeyin bu troll işlerine.
Feyk. Kim olduğu da aşikâr. Cigolipap.
aşırı kürt ırkçısı.
hayatta olmasa eksikliği hissedilmeyecek yazar.
16'ya takmış, yaş problemleri ile ilgilenmesi gereken yazar.
boş adam.
Erzurum'da patatese verilen isim.
Patates derseniz anlamazlar.
Her aile kış boyu yemek için 2-3 çuval alır.
görsel

görsel
istikrarlı troll.

(bkz: ronaldo luis nazario da lima/@kartol)
(bkz: serenay sarıkaya/@kartol)
inatla serenay aktaş hakkındaki yorumalarını serenay sarıkaya başlığı altına yazan tip.
kafası bir şeylere basmayan arkadaş
-gibi!
Bak kardeşim. Ben elhamdulillah musluman'im, annem babam da öyle. Aynı zamanda kendilerine alevi diyorlar. Bu yüzden aleviler hakkında söylediğin her şeyi üzerime alinirim. Sunniler benim kardeşimdir. Zaten çoğu ibadet şeklimi de sünni mezhebine göre yaparım. Söylediklerin bu ülkeye zarar vermekten başka bir şey yapmaz. PKK'yı destekleyen ve sünni olduklarını söyleyen insanlar yok mu? var. Sünni kardeşlerime asla laf atmam. Çünkü onları tanıyorum. El kaide ve Taliban da benim dinime, müslümanlara hizmet ettiğini söylüyor ama onlar teröristler. Ben kendi din kardeşlerim için nasıl böyle bir şey söyleyebilirim? Üç beş oy ve çıkar için kin kustugunu düşünmek bile istemiyorum. Lütfen hatanın farkına var.
güneydoğu'da patatesin adıdır. ister kızart, ister haşla, istersen incecik kesip doritos panço yap.
güncel Önemli Başlıklar