bugün

bazı bünyelerce gizli gizli dile getirilen istek. neymiş efendim performansı kötü olan atılsınmış, yerine iyi olan alınsınmış. bak ya. bir kere karması ekside olanlar giderse sizin iki yüzlülüğünüzü suratınıza çarpacak kimse kalmaz sözlükte. ikincisi sergilediğiniz tiyatro ve taktığınız maskeler işe yaramaz. çünkü tu kaka diyebileceğiniz birileri ortada olmayacağı için kendizi özel gösteremezsiniz. zihniyeti bozuk hitler özentileri sizi. sözü tony montana üstada veriyorum. evet.

hepiniz koca bir pisliksiniz. neden biliyor musunuz?
çünkü hiçbirinizin ne olmak istediğinize dönük bir içgüdünüz bile yok.
benim gibi insanlara ihtiyacınız var. benim gibi insanlar gerekli... ben olmadan bir hiçsiniz.
böylece parmağınızı uzatıp heyy işte kötü adam diyeceksiniz
peki bu sizi napıyor ha iyi adam mı?
siz iyi değilsiniz. ben her zaman doğruyu söylerim. yalan söyleyen sizlersiniz.
peki hala kötü adama iyi geceler dileyin. hadi.
fikrini beğenmediklerimizin yaşama hakkını ellerinden almak ile eş değer durum.
ne derler latincede, hah, kaymaklı faşizm.
herkes için hayırlı olacak durumdur. böylece sözlük trollerden, gereksiz insanlardan, sol frame'in içine edenlerden temizlenecektir.
"iyi yaZar" in sadece karma ile olduğunu düşünen birey düşüncesi. yok efendim oyle bir sey, seninle veya benimle aynı fikri paylaşmıyor olabirler ama buna sadece göz zevkimi bozuyor diye tepki göstermek kimsenin hakkı değildir. demokrasi bunu gerektirir. ben de okuyunca sinirlendiğim yazarlar oluyor ama o adam da benim yazılarımı okuyunca sinirleniyor belki. sözlük formatına uygunsa problem olmamalı. ki kaldı ki karması eksi olup bana göre sözlüğün en iyi yazarları var.
(bkz: morganize isler)