bugün

Korkunç boyutlara ulaşmasına ramak kalmıştır. 1 kiloluk kutuyu yurtiçinde 25 liraya göndermek nedir lan? Daha bunun türk cumhuriyetlerinden sipariş edilenleri var. Şahsen daha çok azerbaycan, türkmenistan ve özbekistan'dan eşya, milli giyim, farklı yiyecek ürünleri alıyorum. Satın aldıklarımın 2-3 katı kargo ücreti ödüyorum. En azından Türk devletlerinin kargo şirketleri yurtiçi fiyatına çalışmalı.

abd'ye, kanada'ya, avusturalya'ya paket gönderen adam ne yapacak? Uçakla gidip kendi götürse daha ucuz olur.
Sanki bana altın kaplama kolide gönderiyorlar. Vatandaş bu kadar yolunmaz ulan! sürekli kargo gönderen, ailesi yanında olmayıp memleketten bir şeyler isteyen insanlar ne yapacaklar? böyle sömürü olmaz. hepsi aynı. ptt bile ücreti çok arttırmış. rezalet!
Şehir içi 6.5 tl'ye kadar çıkmıştır.
Yarım kiloluk Bir kavanoz kahvaltılık sos gönderdim. 88 TL ödedim. Söyleyeceklerim bu kadar. Abv.

Aras kargo bu kazığı soktu ama hepsi aynı. Artık buna bir çözüm bulunması lazım.
yakıt fiyatlarını artmasından kaynaklanmaktadır.
bir ara ünal kuruyemiş'ten sıkça kargoyla alışveriş yapıyordum. geçen sene kargo ücreti 10 tl'yken şimdi kargo parası badem drajenin fiyatından daha pahalı olmuş.
Neyin bedelinde aşırı artış yok ki dedirtir.
akp ve mhp döneminde sadece zenginler ayakta kalacak. bunlar haramzadedir.
Petrolü dövizle alıyoruz, ama vergisi yüksek.