bugün

Seneye mühendislik fakültesinde bolca göreceğim gömlek türü.
parmak arası terlik ile birlikte en nefret ettiğim giyecektir
Gömleğin en iyisidir.
yakışanına süper duran , yakışmayanına sofra bezine bürünmüş insan görüntüsü verdiren giysicik.
beni neden bu kadar etkilediğini anlamadığım gömlek. dün metroda günün bütün yorgunluğuyla eve dönmeye çalışırken yanıma ayı gibi bi adam oturdu. şişko diye kendi kendime söyleniyodum ki kalkıp ceketini çıkardığında kareli gömleğini görünce 6 durak boyunca kendisini karşıdaki camdan gözetledim. o ayı adam ceketi çıkarmasıyla bir anda geniş omuzlu, seksi bir biskolota erkeği oldu adeta. işte bunlar hep freud.
bir insani oldugundan sempatik gösterir.
mühendsis gömleğidir.mühendis adam apayrı bir karizma katar.
balık etli bir kızı hem çekici hem şirin yapan unsurlardan biri. nolur giymeyin çok güzel oluyorsunuz.
erkeği çekici yapan unsurlardan biridir.
bir türlü beğenmekten vazgeçemediğim gömlek tipidir.
esmer erkeklere ayrı bir yakışan gömlek türüdür.
bu senenin modası. bilader adam akıllı lacivert beyaz çizgili bi gömlek bulamadım.
erkeğe yakışandır.
erkeklere çok yakışan bir gömlek. kızlara da yakışır lakin bu uzunca olan gömlekler değil.
geçen okulda gördüğüm güzel kızın üstündeki gömlek.
adınıda bilmiyorum,adı kareli kaldı güzelliğin.
*
şu an bakınızdayım denecek olay.
her şakirt kareli gömlek giyer. ama her kareli gömlek giyen şakirt değildir.
grunge müzik ruhunu yansıtan gömlek türü.
görsel
görsel
erkekleri karizmatik gösteren gömlek modelidir, gayet hoştur.
altına da siyah bir kot giyildiginde hafif rock'n roll havası katan gömlektir.
efendim her kareli gömlek oduncu gömleği değildir.
oduncu gömleğinin kumaşı kalın olur ve üzerindeki kareler genellikle ebat olarak büyükçedir.
muhasebeci imajını güçlendiren aksesuarlardan yalnızca biridir. evrak çantasıyla şık kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. bu yılın moda renkleri lacivert,bej...
(bkz: oduncu gömleği)
mühendis kısmısının adeta üniformasıdır.
ön cebindeki kalem bu üniformanın mütemmim cüzzüdür.