bugün

Abi'min bana yaptığı işkencedir. Merak ettiğim bişeyi Söylemek için üç gün Peşinde koşturdu sonra paramı Aldı sonra da gülerek anlattı.
o uyurken kulak kıllarını kibritle yakmak.
Birde benim ona çocukken yaptığım işkenceler vardır.
Kardeş henüz daha yeni doğmuştur 15 20 gunluk bütün ilgi alaka onun üstünde herkes onu seviyor sonra günlerden bir gün o bebekle ayni odada yanliz kalinilir ve üstüne yorgan battaniye ne varsa örtülür çocuk boguluyormus az kalsın annem yetişmişte görmüş.
Yüzüne hapşırdım.
Çok varlıklı olmalarına karşın bir arkadaşım küçük kardeşini biz sana bisiklet almak için evi sattık der, ağlatırdı.
+şu yastığı bi tutsana.
-ne yapcan abi?
+tut sen tut. heh şöyle, sıkı tut.
-abi ne oluyo ya napcan?
+birazcık daha geri çekil.
-abii !?
+aha böyle dur.
-(duvara çarpma sesi) anneeaaaaa ühühühü
Bir kez domuz bağıyla bağladım, bir kez filistin askısı gibi bağladım.
Kürde benzediğini söyleyip hayattan soğutmak. Boynundan ilmeği son anda aldım.
- banyoya kilitleyip ışığı kapatıp yarım saat çıkarmamak,

- uyandırmak için, dışarıda kar yağarken odasının kapısını penceresini sonuna kadar açıp kaçmak (yakalarsa döver çünkü),

- sevgilisinden ayırmak. ayrıldığı için ağlayınca onunla beraber ağlamak (çok mantıksız biliyorum),

- küs olduğumuz ve onun beş kuruş parası olmadığı bir gün hiç istemememe rağmen sırf o çok sevdiği için lokum alıp ağzımı şapırdatarak karşısında yemek (sonra dayanamayıp ona da verdim),

-uyurken yüzüne dondurma sürmek,

-kafasını iki çekyatın arasına sıkıştırmak.

bu dursun aklıma geldikçe eklerim ben.
En büyük işkencede her kötülüğü yapıp yapıp da anneme sölememesi için edilen tehditdir.
kucukken bahtanıye saklanan seffaf hurcun ıcıne sokup agzını fermuarlamak.
Evde o gün puding yapılır. kardeşler alır ilk kaseleri. sonra sevgili abla (bkz: ben) hadi kim önce bitirecek yarışalım der. kardeş ben önce bitirdim ehühehe derken abla karşısında afiyetle usul usul iştahlı iştahlı pudingini yer. kehkehkeh
bir kuzenim kardesine yastik tutturup smack down oynarmış.
(bkz: öldüm) numarası bunlarin basini ceker
kulaklardan tutularak havaya kaldırmak vardı birde. ben yapmadım, yaşadım.
Hep en küçüğe yapılır bu işkenceler. Dolayısıyla maruz kaldığımdır. Ama burada söylemek istemiyorum yapılanları.
çay kaşığının tersini avucuma batırırmış beni çok seven ablam.
kız kardeşimin bez bebeklerini koparmıştım zamanında.
seni karanlıkta yaratıklar yesin deyip odanın ışığını kapatıp kaçmak.
tuvaletteyken ışığı kapatmak.
bak bunlar daha çok deyip (bozuk paraları göstererek) kağıt paraları cebe atmak.
elleri kolları tutup kıpırdama yoksa yüzüne tükürürüm demek ve yanlışlıkla yüzüne tükürmek.
boks maçı yapıyoruz diye bildiğin sopa atmak.
"babama söylersen küserim sana" diye psikolojik baskı yapmak.
kardeşin oyuncaklarına futbol topu muamelesi yapmak.
kendine zorla tokat attırmak sonra sen bana vurdun deyip kardeşe tokat atmak.
yastık savaşı yapıyoruz diye kardeşe beyin kanaması tehlikesi yaşatmak.

sonra bi okul kazanıp gidip ikişer üçer ay eve gelmemek.
daha sonra işe girip o süreyi üç dört aya çıkarmak.

özledik be gardaşum ya..
koltuğa tırmanmak kardeşi koltuğa yaklaştırıp kafasına basarak çıkmak , çamaşır makinesine atmak , kolundan tutup yerde sürüklemek.
yapmadım , yaşadım.
gözünü baglayıp merdivenden asagı yuvarlamak kafamdaki dikiş izi duruyo hala.
Evdeki bütün oyuncaklarına bunların hepsi benim babam bana aldı bunları derdim. Ağlatırdım. Çizgi film aç derdi su getir açayım derdim getirirdi açmazdım.
kafasını duvara sürtmüşlüğüm vardır. Siz de yapın, tavsiye ederimdir.
Maymun olarak doğduğunu, daha sonra yavaş yavaş insana dönüştüğünü söylemek. Evrim teorisini ben buldum. Evet.
Et yi izledikten sonra her gün yattığımız odanın dolabında et var diye korkutmak. Sonra günlerden bir gün dolabın içine girip et sesleri çıkarıp kardeşi altına sıçırtmak.(mecazi anlamda)