bugün

herkes bilir ki kardeşin elindeki yiyeceğe sulanmanın sebebi canın çektiğinden değil de onunla paylaşarak birlikte bir şeyler yemekten zevk almaktır. o yiyeceği tek başına yersen o zevki alamazsın.
Ooo başkan hoşgeldin ya.

Biz de senden bahsediyorduk.
hiçbişeye benzemez. yüzlerece kez kavga edip yüzlerce kez barıştığın kişidir. elle bir kere kavga edersin olayın biter.
görsel
Benim iki tane var, ikisi de bana saygısızlık yapıyorlar. Abiyim ben yaa...
19 ay işşizdi. sonunda iş haberi geldi ve bugün gurbete çalışmaya gitti. bende gidecektim. Sağlığım konusunda sıkıntılar yüzünden olmadı. içim kan ağlıyor.
bu dünyadaki en değerli varlığımdır.
keşke hiç büyümeyeydik dediğim. çocukluk arkadaşı yerini alır, bu daha da üzer.
keşke hiç büyümeyeydik dediğim. çocukluk arkadaşı yerini alır, bu daha da üzer.
Adı bilinmeyen kişilere Seslenme sözü olarak kullanıldığı da olur.
Babası bir olup, annesi farklı olan insanlara kardeş denmemesi gerekiyo kardeş kelimesinin kökeni itibariyle. Aynı karnı paylaşmamışlar, maksimum aynı siki taşağı paylaşmışlar diyebiliriz. Yardaş falan demek gerekiyo fakat toplum buna da hazır değil hiçbi şeye hazır olmadığı gibi.
iki haftaya doğacak olandır. ilk kez kanımdan, canımdan annem ve babam dışında bana bu kadar yakın olacak bir varlık. Bana ilk kez abiliği tattıracak olandır.
Bir izah şarkısıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=biVd8udKfMg
Arada yas farkı az ise sevilmez ama 13 15 yaş varsa tadindan yenmez birsey bu.
Her turlu kahrini cekebileceginiz en buyuk imtihan sebebi. Iki gun once bana agir hakaretler edip kalbimi cok kirdigi icin konusmuyordum ama su an saat gecenin ucunde atesi dussun diye ayakta uyukluyorum. Yine gelip benden yardim dileniyor napayim abla yuregi.
En yakın akraba.
Yeri geldiğinde baş belası yeri geldiğinde baş tacı gibi bir şeydir işte.
Annemle babamın bana en süper hediyesi.
babamın oğludur, iyiki vardır
Ölümü tahayyül edilemeyen kan bağı. Anne ölür, baba ölür, dede ölür, nine ölür de senden küçük biri nasıl ölür akıl almaz. Kardeşlerini kaybedenlere büyük sabır diliyorum.
Anneden babadan öte bana dördü de. Biriyle pek anlaşamam ama kardeş işte.
Allahın bazı insanlara verdiği lütuf.

Aramızda sekiz yaş olmasına rağmen onunla sohbet ederken bir çocukla konuştuğumu unutuyorum.Evde şu aralar hiç iyi Bi hava yokken varlığı benim için inanılmaz rahatlatıcı.
Alayı şerefsizin önde gidenidir.
6 yasından beri görmediğimdir ..
güncel Önemli Başlıklar