bugün

Ne diyon deli velet.
Çok delikanlı bir çocuk. Bu çocuğa bulaşan varsa karşısında beni bulur.
iyi çocuk. takılsın size ne mk.
uçma ihtimali yüksek olan bir yazar. sen ne biçim başlıklar açıyorsun pampa? edit: uçmuştur.
kimseyi incitmeden, kötü söz sarf etmeden, ima, kinaye yolu ile birilerine hakaret etmeden girdiği/açtığı entry ve başlıkları ile bizleri, en azından beni güldürebilen bir kardeşimiz. çizgisini bozmadan devam etmesi dileği ile.
çaylak yapan moderasyonu esefle kınıyorum.

sözlüğe böyle taze beyinler gerekli iken,
anlaşılmaz cezalar veriyorsunuz.

ondan sonra neden beyin göçü oluyor diye ağlamayın.
çocuk taklidi yapan geri zekalı bir yazar. kendisine laf söylediğinde çıldırtmaktadır. yaşı en fazla on üçtür. umursanmamalıdır.
SÖZLÜKTE BÖYLE HAKSIZLIKLAR iSTEMiYORUZ, iSTiRHAM EDiYORUM SAYIN ZALL BU DURUMA BiR EL ATIN.

LÜTFEEEEN.
Ben çaylak olunca keyif aldığını söyleyen yazar buydu sanırım. Kendisi çaylak olunca ben hiçbir şey hissetmedim oysa ki...
2006'lı yazar.

Abinim ha ben senin.
vay amk 14 yasindaki ergene bak...
Bu çocuğu hatırlıyorum Omar aşiretindendi.
Bu başarı şahsıma aittir. Bu tip sorunlarda benden yardım isteyin hallederiz.
Her türlü iş bitiririz.

Genç bir yazar kardeşimizdir, tekrar hoşgelmiştir.
Silik yemiş. ilk geldiğinde hatırlıyorum biraz boş yapıyordu şimdi ki entrylerine baktım şımarıp full boş yapıyormuş. Mod sonunda keşfetti demek ki. Bir yazardı.
silik olmasına şaşırmadım.

böyle taraflı yönetim olursa, torpilsiz yazarların daha çok kellesi gider.

kıçınıza kına yakın şimdi...
hesabını kapatmadı kıçına tekme yemişti.
bugün kendisine özelden lise sınıfına dair bir şey soracaktım. ne göreyim, silik yemiş çocukcağız.

yavrucum buralardaysan bana özelden ulaş. bir liseliye ihtiyacım var hadi aslanım. bekliyorum.

edit: olm neden eksiliyorsunuz böyle bir şeyi ne yapayım liseli hiç tanıdığım yok.