bugün

bugün kendisine özelden lise sınıfına dair bir şey soracaktım. ne göreyim, silik yemiş çocukcağız.

yavrucum buralardaysan bana özelden ulaş. bir liseliye ihtiyacım var hadi aslanım. bekliyorum.

edit: olm neden eksiliyorsunuz böyle bir şeyi ne yapayım liseli hiç tanıdığım yok.
hesabını kapatmadı kıçına tekme yemişti.
silik olmasına şaşırmadım.

böyle taraflı yönetim olursa, torpilsiz yazarların daha çok kellesi gider.

kıçınıza kına yakın şimdi...
Silik yemiş. ilk geldiğinde hatırlıyorum biraz boş yapıyordu şimdi ki entrylerine baktım şımarıp full boş yapıyormuş. Mod sonunda keşfetti demek ki. Bir yazardı.
Bu başarı şahsıma aittir. Bu tip sorunlarda benden yardım isteyin hallederiz.
Her türlü iş bitiririz.

Genç bir yazar kardeşimizdir, tekrar hoşgelmiştir.
Bu çocuğu hatırlıyorum Omar aşiretindendi.
vay amk 14 yasindaki ergene bak...
2006'lı yazar.

Abinim ha ben senin.
Ben çaylak olunca keyif aldığını söyleyen yazar buydu sanırım. Kendisi çaylak olunca ben hiçbir şey hissetmedim oysa ki...
SÖZLÜKTE BÖYLE HAKSIZLIKLAR iSTEMiYORUZ, iSTiRHAM EDiYORUM SAYIN ZALL BU DURUMA BiR EL ATIN.

LÜTFEEEEN.
çocuk taklidi yapan geri zekalı bir yazar. kendisine laf söylediğinde çıldırtmaktadır. yaşı en fazla on üçtür. umursanmamalıdır.
çaylak yapan moderasyonu esefle kınıyorum.

sözlüğe böyle taze beyinler gerekli iken,
anlaşılmaz cezalar veriyorsunuz.

ondan sonra neden beyin göçü oluyor diye ağlamayın.
kimseyi incitmeden, kötü söz sarf etmeden, ima, kinaye yolu ile birilerine hakaret etmeden girdiği/açtığı entry ve başlıkları ile bizleri, en azından beni güldürebilen bir kardeşimiz. çizgisini bozmadan devam etmesi dileği ile.
uçma ihtimali yüksek olan bir yazar. sen ne biçim başlıklar açıyorsun pampa? edit: uçmuştur.
iyi çocuk. takılsın size ne mk.
Çok delikanlı bir çocuk. Bu çocuğa bulaşan varsa karşısında beni bulur.
Ne diyon deli velet.
Bizim eve kamera takmış ders çalışmamı izliyor. 15 yaşında çocuğa terbiyesiz diyebilecek kadar düşmüşsün daha ne olsun. Terbiyesiz sensin.
(bkz: ahiret kardeşi)
beni bulsun da bi okey oynayalım dediğim sözlükçü kardeşimiz.
Adamın hammaddesidir.

Kudurun.
Ortaokul aleminde adından sıkça söz ettiren reis sevdalısı başkan.
görsel
itler istedi diye kurtlar ölmez.
görsel

bir bardak dolusu sperm içmekten keyif alan bir yazar. insaniyet namına yardımcı olalım.
kötü bir yalancı.