bugün

suudi arabistanlı imam mohammed sale munajjid'in fetvasıdır.

--spoiler--
“islam kardan adam yapmayı yasaklamıştır, onunla oynamak bile günahtır” yazdı.

imam Munajjid’in, Tanrı’nın kardan da olsa insanı taklit etmeyi yasakladığını belirterek bu gibi girişimlerin Müslümanları cinselliğe ve lükse sürükleyeceğini öne sürdü.
--spoiler--

http://www.odatv.com/n.ph...m-yapmak-gunah-1201151200
- arabistanlı imam söyledi. kardan adam yapmak günahmış. ciselliğe sürüklermiş.
- oraya kar yağmıyor diye kıskanmıştır. dinleme onu sen.
- abi sıvazladıkça bir şeyler olmaya başlıyo bende. imam haklı galba.
- hadi lan ordan.
- yalıcam bunun kömürlerini.
- naciiiii
- havucu çıkarıp götüme sokcam.
- lannnnnnnnnn
- dayanamıyorum mahmut abi. feci titreme geliyor.
biz kardan put yapar sonra onla kartopu oynardık.
(bkz: girdiğimde kardan adamın havucunu sıvazlıyordu)
(bkz: islam)
ancak kendi yaptığı helvadan putlarını acıkınca yiyen adamlardan gelebilecek bi açıklama, şaşırmadım.
suudi arabistan'a yillar sonra ilk defa kar yagdigi icin boyle bir fetva verilmis. durduk yere olsa sacma olurdu. yine de sacma ama olsun.
kendi memleketine kar yağmadığı için kıskançlıktan kuduran adam beyanıdır.

kardan adam yapmak insanlığı lükse ve cinselliğe yönlendiriyor diyen arkadaşı londrada arap piçlerinin milyon dolarlık arabalarını görmeye davet ediyorum buradan. o arabalarla camiye yetişiyor zaten abiler değil mi ?
lipsoz'un yandığının resmidir.

(#26360294)
Hasiktir lan gavat imam dedirten beyandır.
bunu söyleyen hiç kar görmüş mü hayatında.
Klişe olacak ama bu kafayı yaşamak istiyorum. Ne güzel tüm dertleri kardan adam, heykeller falan. heykel neyse de kardan adam nedir ya. Oynamak da günahmış bak sen. Amaçları insanları islamdan soğuttmak olabilir. Cennet sadece bizim olsun diyebilirler. Her şey beklenir.
olmayan günah yapmışlar.
dalyaraklar altindan pisuvara iserler, kardan adam lukse yoneltiyor derler. ya allahin gucune gitmesin ama boyle musluman, beyinsiz kulum olacagina; musluman olmayan akli basinda kulum olsun der bu salaklarin ustune gokten petrol yagdirip bogdururdum. bu ne lan.
Bu islam dininin saçmalıklarının bir kısmıdır. Bu nasıl bir yobazlk yahu? Hırsızlara oy atanlar kardan adama günah dyecek kdar beyinszdr.
Filistinde orda burda müslüman din kardeşlerimiz zulme uğrarken verilmeyen fetvalar şimdi sadece havucun nereye takılacağıyla sınırlı kalmalı.

Hamiş: burnuna.
o çok sevgili suudi hocaya sorar mısınız.

+ müslümanların lideri,halifeye ayaklanıp, hristiyan ingilizlerle birlik olmak sevap mıdır?

+ kabenin çevresini onun dört katı yüksek gökdelenlerle çevirip kabeye tepeden bakmak sevap mıdır?

+ her yerde müslüman kanı döken abd nin kapısının köpeği olmak sevap mıdır?

sahabelerin mezarını düm düz etmek,her gelen hacıya para gözüyle bakmak sevap mıdır?

bi siktir git derler adama.
havuç ve zeytinin tahrik unsuru olabileceği ülkelerde, evet günahtır.
Fransa duysa yürüyüş yapar.
kardan kadın yapsak sıkıntı oluyor mu ?
elbette günahtır, içi adam çekiyor, derler.
-ironiden anlamayan eksilemiş.