bugün

tüm türkiye'ye hastalık bulaştırıp kul hakkı yemekten korkmayan sahte müslümanlardır.

ayrıca bu şahıslar hacı değildir, umreye gidenler hacı olmaz.
Çare..
görsel
görsel
bak oç bak. milletimize virüs mü bulaştıracaksınız lan? insan gibi karantinada dursanıza mk çocuklar..... araplara para yedirirken iyiydi... biber gazı portakal gazı elinizde ne varsa atın. polislerimize, memurlarımıza güçlük çıkartan deyyuslara
Durumun ciddiyetini henüz kavrayamamış hacılardır. Abi birisi bunlara vakanın yoğun yaşandığı ülkelerde belli bir yaşın üstündeki hastaların hastanelere kabul edilmediği, müdahale için öncelik sıralamasından çıkarıldığını söylesin. Yahu adamlar hastane kapısında bekliyor. Bu neyin gevşekliği anlamakta güçlük çekiyor insan. Millet halen daha "bana bir şey olmaz, amaan ne olacak canım?" modunda.
Tut tut tutun kacmasin asfghj.
Bittim gözün aydın, bittim helal olsun!

görsel
Bașkalarinin sagligini dusunmeyen, bencil insanlardir.
kahkaha attım lan, amk fakirleri sizi ahahahahaha...
Yöneticiler açısından plansızlık, duyarsızlık ve tedbirsizlik.
Hacılarınki ise cehaletin son noktası.
Olmayan akıllarınca araba para döküp pis günahlarından temizlendiğini sanan ama birinin canını kaybetmesine sebep olmak gibi büyük bir günahın riskine girmekte sakınca görmeyen riyakarlardır.
kamu güvenliğine risk oluşturmakla yargılanmalı hepsi.

hem böyle bir süreçte umursamazca hareket et.
sonra haklı çık. hadi ya!
Kafaları çalışmayan hacılardır. Ulan ya sende virüs varsa herkese bulaştırırsan bunun vebalini öbür tarafta nasıl vereceksin, birde umreye gidip hacı olacaksınız tüü sizin kalıbınıza, kendinizden başkasını düşünmüyorsunuz.

Siz neden kaçıyorsunuz anlamadım ki; asıl bizim sizden kaçmamız lazım.

Edit: hani o polisin maskesi, kıyafeti, nasıl korunacak virüs varsa. Acayip bir ülkeyiz. O polisleride alın bence, hacılar adamların üstüne tükürüklü tükürüklü bağırıyorlar.
Kimi öğrenci yurtlarına ahır der,kimi yurttan karantinadan kaçar.Sorsan hepsi müslüman.
kaçanlar diri diri yakılsın. amk bencil sapıkları.
Kopası kafaları hep çakallığa, bencilliğe çalışan domuzlardır.
Bence bu hacılara “100 tl farkla umrenizi 1 ay uzatmak ister misiniz? Double sevap” kampanyası yapılıp tekrar Arabistan’a gönderilmeli.
kaçmamışlar çocuklarını gördükleri için kucaklamak istemişlerdir. siz böyle her izlediğinizi kıçınızdan anlarsanız işimiz var aq.
Umreden gelenler ile polis temas etmiş polis kardeşlerimizide karantina uygulanmalı. Allah korusun.
hiç getirmeyeceklerdi 1 ay umre hediye edeceklerdi. kul hakkına neden kimse dikkat etmiyor halbuki tek af olunmayacak günahken.
E yurtdışından gelen zatları niye karantinaya almıyorlar mesela ben bir şeyma subaşı ya da nebileyim beren saat'i de öğrenci yurtlarında görmek isterdim.
Hacison break.
görsel
boylesi bir donemde kendisi cennete gidecek diye insanlarin hayatini cehenneme cevirmeyi goze alan cahil surusunun neferlerinden biri. umreye gitmissin ama kul hakkı nedir bihabersin sayin anadolu comari!
hacca gitmiş hacılardan ne bekliyorsunuz? virüsten korunma ve sağlık bilinci hakkında açıklama yapıp bilimsel bir basın bildirisi yayınlamalarını mı?