bugün

Böyle:d

görsel
Bu gece ukuleleyle ah bu ben çalmayı öğrendim. Tabi hala hem söyleyip hem çalıyor olmaya alışamadım ama oolsun swh
dalgalanmalı ruh hali ile.
Rutine bağladık işi, sanki.
iki kedi kızla memlekete geldim bi telaş.
Aile sıcaklığı, ev yemeği, sohbet, Survivor derken, etrafımda dolaşan iki kedi ve yaşlı köpeğimle nicedir yaşamadığım cancanlı günlere gelmiş oldum
Gün içinde de sağlam bir film ve 50 sayfa kitaptan indik mi ubersonik.
Her şey bir yana maaşına düzenli alarak evde kalmaya devam eden şanslı azınlıktayım. Arada darlanmalar vs umrumda değil.
Şımarıklık olmasın
O değil de kaşıkla yemeğini yedirmek bir köpeğin,onu yaşatmaya zorlamak var ya o paha biçilemez işte.
Babam rapor almış ve korona bitene kadar evde yani karantina işkenceye dönüşecek... sabahın köründe uyandıracak geç oldu diye ve sürekli bahçe işleri ile uğraştırıp duracak bizi.
valla ben çiftçiyim bahçemi sulayıp ağacın altında 1-2 bira içip eve dönüyorum .
Kek yapmalı göt büyütmeli depresyona girmeli.
görsel
sıkıldık artık boğlum.
görsel
Aha da Aynı beyle..

Ne eksik ne fazla.
ilk gün ben de destekledim fakat bu ne sıkıcılıktır böyle. insan sıkıntıdan patlar.
Eve girdiğim yok ne karantinası.
Kendimi hasta gibi hissediyorum. Vallahi ruhsal ve bedenen göçtük aga. Eskiden fiziksel mi psikolojik mi ayırt edebiliyordum vücudumdaki bir anormal durumu. Şimdi ayırt edemiyorum.

Sıçtın hayatımıza corona, canın cehenneme!
Bıktık nereye kadar eve hapsolucağız?
sıkıcı sıkıcı sıkıcı.
Ulan ikramlık yok muydu etrafta aq ne vardı da yarasa yedin be krdşm sıkılıyoruz sıkılıyoruz.