yazardır, öğretmendir, öğretendir, öğrenendir. yazarlık ve öğretmenlik gibi iki zor mesleği layıkıyla yerine getirmeye çalışan ender insanlardan.
(#3231857) (bkz: müfettişe kafa atan öğretmen)
kötüruhluöcüork kabilenden bir kelime bütününü çağrıştıran bir kelimeler bütünü.*
not: yazarı tanımam etmem. sadece sözcük hakkında bir yorumum bulunsun istedim. *
doğum günü kutlu olsundur, iyiki doğdun diye haykırılası sevimli kişiliktir.
doğumgünü elfiymiş meğer. ölümsüz değil miydi bu ırk? o zaman doğum günü çok da anlamlı değil sanırım. sonsuza kadar pasta kesilmez ki arkadaş...
nice sonsuz yıllara diyorum yine de...
(bkz: doğum günün kutlu olsun örtmenim)
(bkz: bu gül sana) *
doğum günü yurdun dört bir yanında yapılan msn zirveleriyle kutlanan yazar... işlemcimizden çıkan dumanlara aldırmıyor** ve doğum gününü kutluyoruz...

(bkz: karanlikelfperisi in doğum günü için msn zirvesi)
bir doğum gününde bu kadar çok kişiyle tanışacağı aklına gelmeyen ve tüm güzel, içten dileklerle yüzünde bir kez daha tebessüm oluşan karanlik elftir.

edit : sürekli eksi oy alan ( spaltula haklıymış ) ve bunu umursamayan ama kimseyi tanımadığı için sözlükten bu duruma şaşıran doğum günü yazarı.
dogum günü kutlu olsun, melekler yıldızlar ve periler hep seninle olsun dedigim...
gün itibariyle bilmem kaçıncı kez bir yaş daha yaşlanan nesildaşım uuser. ömrü boyunca pi'yi 3 almayıp virgülden sonraki sayılar kadar mutlu, mesut, sağlıklı bir ömür geçirmesi temennimizdir.

edit: mesaj yayınlandıktan takriben 5 sn sonra eksilenmiştir. birileri bu uuser'e gıcık benden uyarması.
doğum günü yazarı * kendisine mutlu yıllar diliyoruz ve radyoda ki o güzel yayınlarını merakla bekliyoruz. *
(#2692401) kendisine ayna görevi görüp, kendi içtenliğini kendisine yansıttığım için beni içten olarak nitelendirmiş insan.
nicki ilgimi çeken, nesildaşım, yazar kişisi..

selaam..*
yahu bacım karanlıkla ne işin var ya gel şöyle yüzünü görelim denilesi yazardır.
müzik zevkini takdir ettiğim yazar.
(bkz: erkek sanilan yazarin bayan cikmasi)
bayan olduğunu düşündüğüm yazar.
(bkz: bayan sanılan yazarın erkek çıkması)
nick ini okuyanın ünlemlerle dolu bir tepki verdiği yazar. hoşgelmiş.
'fantastik edebiyat'ta yer alan 'elf'lerin karanlık perisi olan, hoşgelmiş yazar.
hoşgelmiş 4. nesil yazar.
elflerin karanlık dünyasında müzikle birlikte var oldum. şimdi de burdayım.
müzik ile ilgili gireceği entrleri merakla beklediğim hoşgelmiş yazar.
dördüncü nesil yazar... *