bugün

Var böyle bir zihniyet...

Düzce'den Artvin'e kadar çoğu belediye AKP'nin elinde. Buralarda sel olunca kader deyip Allah'a suç atılıyor. Kendi belediyelerine suç atmiyorlar.

Ama istanbul'da izmir'de Ankara'da olunca belediyeler suçlu...

Yav he hee...
(bkz: doları Allah yükseltiyor)
(bkz: zamları cuhape yapıyor)

Benzer işler.. Tanrıları olan uzun adama laf etmek ne hadlerine? Uzun adam bunları bir çarpar, cin çarpmışa dönerler vallahi. Uzun adam bunlara mamalarını eksik verse dahi o kirli yollarından vazgeçmezler. Şükretmek önemlidir çünkü. Bu dünya imtihan dünyasıdır azizim.

Tarikatlarda şeyhlerine nasıl biat edip bade içme yarışları düzenliyorlarsa uzun adama da öyle biat ediyorlar. Yoksa mamaları kesilir, işsiz kalırlar yaaaa.
kafatasının içinde beyin yerine başka bir şeyler taşıyanların sorunudur.

yahu burada bir arkadaş var nickini vermeye gerek yok kendi memleketi giresunda sel olmuş caddelerde insanlar boğulmuş ve bu arkadaşta aylardır orada ( hala da orada ) sözlüğe gelip ne başlık açıyor ne yorum yapıyor. aynı günlerde ankarada izmirde yağış olmuş kendi memleketindeki sıkıntının belkide 100 de 1 i yaşanmış burada 20 tane başlık açıp terör estiriyor cehape imamoğlu yavaş bilmem ne diye..

https://www.haberturk.com...inde-1-kisi-kayip-3602476

şimdi bu ve benzerlerine ne diyeceksin neyi nasıl anlatacaksın ? neden kendi memleketindeki rezalete tek bir entry bile girmiyor ? çünkü o belediye başkanı akp li.. sebze gibiler aynı karşına biberi al domatesi al konuş biberin domatesin söylediklerini idrak edebilme şansı bunlara göre çok daha yüksek..
hayatlarını kaybeden insanları şehit ilan ederler. yağmuru kader,sel baskını ise günahlarımızdan dolayı açıklarlar. haber kanalları ibb çalışmadığından bahseder ve bilin bakalım hiç bir suçu ve sorumluluğu olmayan kim ?
Varya bunlar istanbul'u Ankara'yı izmir'i alsın. kendi dönemlerinde buralarda doğal afetler felan olunca.

Yine kader diyecekler. Yine suçlu Allah olacak haşa...

Yazık...
insansı robot Sophia'nın kendileri yanında oldukça zeki duracağı birtakım insanın zırvasıdır. Kadir topbaş belediye başkanı iken sel oldu mu sesleri çıkmazdı nedense, evet.
klasik siyasi islamcı hezeyanıdır bu. sırf sel de değil ne melem olay olursa olsun kendi kontollerindeki bir yerde olduysa gram sorumlu aramazlar ama muhalefet kontrolündeki bir yerde oldu ise ortalığı yıkarlar.
güncel Önemli Başlıklar