1. 1.
  karadeniz fm in kurucuları tarafından kurulan tv kanalıdır. karadeniz müziklerinin yanı sıra diğer şarkıları da yayınlarlar. şu sıralar test yayınındadır.
  1 ... palta
 2. 2.
  digiturk platformundan 21.11.2008 itibariyle ayrılmıs olan kanal. *
  ... repeat after me
 3. 3.
  eski esenyurt belediye başkanı ve cumhuriyet gazetesi ortaklarından gürbüz çapan tarafından satın alınan yerel kanal.
  ... silverring
 4. 4.
  hulki cevizoğlu ile ceviz kabuğu programının her cuma akşamı saat 23.00'te canlı olarak yayınlandığı kanaldır. Kanal Ceviz Kabuğu programı sayesinde izlenilirliğini ve bilinirliğini şaşırtıcı şekilde artırmaktadır.
  ... ghostjournalist
 5. 5.
  bir dönemler, klip başlamadan, emeği geçenlerin ismi yazmadan önce, sol üstten üzerinde yöresel horon kıyafetleri, elinde kemençe çalarak bir animasyon iner, ardından göğe yükselirdi yeniden.
  ... angry man
 6. 6.
  karadeniz arabeski-karabesk- calan televizyon kanali. O sarkilari soyleyenlere elektrik verilip, diksiyonlari duzeltilmelidir. Normal hayatta karadeniz sivesi ile konusmayip, populizm yapmak icin agizlarini zorla yaya yaya, turkce'nin icine ediyorlar.
  1 ... gedikpasa
 7. 7.
  bugün itibariyle kapatılmış tv kanalı. dün akşam ki yayınlarında gezi parkı direnişlerine yer vermesi sebebiyle önce ekranları karartılmış ardından kanal kapatılmıştır.
  ... turpentine
 8. 8.
  Güzel kanal. Diğer kanallar aksine Karadeniz'in gerçek, güzel şarkılarını barındırır. Şu anda samet kölemen'in (en iyi kemençecilerden biri, bildiğim kadarıyla volkan konakla da çalışmış) bir programı var. Yoroz feneri. Karadeniz müziğini seviyorsanız, tavsiye ederim. Geçen hafta izledim ilk defa, Güzel bir program olmuş. Samet kölemen gayet sempatik. izlenmeye değer.
  ... hasta lavictoria siempre