bugün

ADANALININ IŞE ALLAHI KITABI KARISTIRARAK ONE GECECEGI VERSUSTUR.
(bkz: hamsi)
adana erkeği vururum seni der. karadeniz erkeği vurur.
oflu ile adana erkeğinin kapışması çok sıkıntı çıkarcaktır. biri allahın adamı biri direk allaha bağlı. çık çıkabilirsen işin içinden.
adanalıyla oyun olmaz gençler. adamın aklını alırlar haberi olmaz.
Karadeniz erkeği adanalıyı madam yapar.
karadeniz erkeği her ortmada fark yaratır, ta ki adana erkeği o ortama girene kadar.

istanbul doğma büyümeli adana erkeği ikisini de ezer geçer o ayrı tabi.
istanbul erkeği dururken, esamesi okunmayan erkeklerin kendi aralarındaki horoz dövüşüdür.

biri saldırganlığı ile tanınır. tabiri caizse tam bir öküzdür.
diğeri, kuzeydeki nataşalara düşkünlüğü ile tanınan, koca burunlu, çipil çipil adamlardır. evde 5 çocuğu karıya bırakıp, başkasına giderler. tümü, annelerini tarafından yetiştirilmiş, bellerinde silah olmadan gezmeyen, kuru gürültüdür.

istanbul erkeğini anlatmaya gerek bile duymuyorum. böyle bayağı iki erkek profilinden sonra, bu ona hakaret olur.
bursa erkeği alir.
şaka maka bursa erkeği yakisiklilikta 1 numaradir.
Karadeniz erkeğinin tek skille alacağı versus.
adana erkeği versuslar üstüdür bir yarışmaya tabi tutulamaz.o ki yaradılşından en başta tüm versusların galibidir...
karadeniz erkeği adanalı kızlardan daha yakışıklıdır. E adanalı erkeklerde adanalı kızlardan daha tipsizdir. Eh her şey ortada.
karadenizli harbi adamdır sözünün eridir, adanalılar için yavşak olduğu söylenir.
ikisinden de adam çıkmaz diye duymuştum.
Adana erkeginin galibiyetiyle sonuclanacak versus.

Sana canim feda ya Adanademir spor. acikcasi karadenizliler biraz ebemi sikti, ondan adana diyorum.
adanalının götüyle güldüğü mukayese. *
hangisi, adam gibi adam, sözünün eri ve ilkeli ise önde olan odur.