bugün

kanal d nin yakında başlayacak olan yeni yarışma programıdır sunuculuğunu sinan çalışkanoğlu yapacaktır.
Atv'deki kapanmadan kazan programına benzeyen yarışma.

Yarışmacılar biraz ajans kokuyor.
an itibariyle fago gözlüklü über ateşli bir kızın bulunduğu yarışma. o nasıl bir tarzdır yahu müthiş.
Yarışanların cast sisteminden geldiği yarışma ama güzel bir yarışma uçak neyin veriyorlar.
atv'deki kapanmadan kazan programı ile ben bilmem eşim bilir karışımı bir şey atv'nin yarışma programları daha çok bilgiye yönelikken kanal d'nin ise eğlenceye yönelik yapıyor. bu nedenle reyting bakımından yüksek olacak bir yarışmadır.
kanal d'de bir yarışma programı. iftar sonrası televizyonun başına geçip çayla birlikte iyi gidiyor. eğlenceli bir iş.
kanal d'de bir yarışma programı.

ablamız arabayı kazandı ve http://s14.directupload.n...mages/130712/j8b8gfvx.swf
eğlenceli program.

hani o kum saatinin başında duran sarışın hostes var ya, işte ben o yerim yer.
Eylül adlı hanım kızımızın hassiktir inin hadi ya diye çevrildiği yine aynı eylül ün mininin şoför mahaline binen kadının arkasından arka koltuğa binmesine istinaden kadına şurdan dön canım demesinin akabinde kadının araçtan indigi yarışma.
çok ıyi bir kurguya sahip yarışma. Her program tüm yarışmacılar olmasa da ıki üç yarışmacı grubu oyuncudur. Bu çok belli olmuyor. Ama ısteyen anlaya bilir.
(bkz: Sinem akyol)
Bir ezgi'si var, fenaa..
Üst üste kazaların yaşandığı yarışma programı.
oyunları sunan kızı nerden bulmuşlar diye merak ettiren yarışma.
dün akşamki bölümü ile ileri zamanlarda da izleyebileceğim yarışma. sunucu seçimi olumlu.
sıkıcı yarışma.
Ezgi için izlediğim göz zevkimi mest eden yarışma.
(bkz: bu sıcaklarda yanıyorum dostlar)
şuanda programda sasha grey'i yarıştırıyolarlar. erkek arkadaşıyla üzerinde koyu mavi tişört olan kız bildigin sasha grey birader bu kadar olur.
Sunucusunun telaffuz hataları olan yarışma. Daha önceden yazıldı mi bilmiyorum ama adam ince sesli harfleri söyleyemiyor. Özellikle geri sayarken dikkat edin. Tabi yazdığım kadar abartılı değil ama şuna yakın sayıyor : bışş dort uc ıkı bırrr.
emre altuğ un bir şarkısı.
dillerde dolaşa dolaşa artık ayağa düşmüş aşkın gerçek tanımını zorlayan tamlama.

kapış kapış olan aşk değil aslında aşkımsılar, öyle sanılanlar, kendini avutmacalar , iki tatlı söze aşk yaşıyorum sanmacalar .

zaten ne demiş emre altuğ:

kapış kapış aşk,
her yerde dillerde,
al kaçırma al,
dercesine, aşka ihanet edercisine . her şeyi özetliyor.
'Çakış çakış' anlamında bir parça.
son dönemde evimin yanındaki ilkokulda zil sesi olarak kullanılan şarkı.

hangi pedofil bu şarkıyı ilkokul öğrencilerine dinletir lan! hepiniz ağır sapıksınız yeminle be! camilerde, kuran kurslarında, imam-hatip liselerinde tecavüz ettiğiniz, evlendiğiniz yetmedi; şimdi ilkokul çocuklarıyla da mı başlayacaksınız evlenmeye?