bugün

(#5906733) bu entrysinde, mavi balinalarla cinsel ilişkiye girmek istediğini beyan etmiş yazar.

entry silinirse falan diye ss almıştım;
görsel

dikkatli olmasını öneriyorum;
(img:#23417)
"karı kaldırma uğruna ya rab ne insanlar ajdar oluyor" diye bir dize vardı sanırsam.
hediyem olsun.
orijina, photoshop'suz resmine ulaşılmıştır.

http://img127.imageshack....img127/1910/kapucino2.jpg
6.nesil yazar ayrıca benim yazım hatası yaparak yanlış nick almama sebep olan kelimenin türkçe olarak yazımı.
helal olsundur. en sevdiğim altıncı nesil yazar.

(#5588566)

entry numarası ne güzelmiş lan. yok yok yukardaki değil, benimki.
Nabıyün lan gavur?

Zirve yapıyoz biz. Kıskan. Şlfkjşlfkşjkf.

Tanım: yazıyo bu. Klavyesi felam var. Xp
mesaj kutumda 'aşırı argo ve küfür içermesi sebebiyle entryniz silinmiştir, siz de defolun sözlükten' gibi bir ibare görmek istemediğim için, kendisini dış mihraklara havale ediyorum.

zaten bu ülkede hiç gerzek yok amk, ogün denilen yavşağın biri sırf ermeni diye bir adamı öldürse bile 'dış güçler yapmıştır'. nerde yaşıyosunuz siz amk, neverland filan mı orası?

ülkü ocaklarında size ne veriyorlar da bu kafaya ulaşıyorsunuz?

nişanlıymış dağılın...
çiçeği burnunda yazar, hoş gelmiş.
kız olsam o da kız olsun isterdim. arkadaş olurduk, kanki falan... beraber fotoğraflar çektirip sözlükte paylaşırdık, hayat daha güzel olurdu...
sözlükte ezeli rakibim ebedi dostumdur. tutkuyla bağlıdır sevdiği şeylere. bir o kadar da duyarlıdır. karşı renklere. acısını, derdini paylaşır. formasını unutarak. çoktandır görmüyordum. evi arabayı satıp fenere bastı sandım:) meğer adam hakikaten bizim gibi evinin duvarlarına yazmış derdini. eyvallah kardeşim adamsın.
bugün doğum günü olan yazar. ama olanlara bakılınca moderasyon hediye olarak kendisini çaylak etmiştir. en kısa zamanda aramıza dönmesi dileği ile. *
tarih bilgisinin var olmadığının farkında olmayan yazar.
insan bilmeyebilir bu normal fakat bilmediğini bilmemek çok üzücü gerçekten.
sözlüğü forum yapıp saçmalayan yazar.
(#5646494)
6. nesil teşhirci. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar