bugün

(bkz: 1 90 boyunda olmak) gibi bir başlığı bile canlandırıp kaçabilecek kadar erdemli bir sözlük yazarıdır. boyu 190 heralde. onu anlatıyor bize sanırım. demek bazen boy her eksiği kapamıyor!
adam gibi adam olan yazar. istediği başlığa istediği entry yi istediği zaman giren yazar.
(bkz: bir problem mi var gençler)
kalite yazardır. üstelik renkdaşım..
Harbiden yardımsevermiş.Sağolsun.
gece gece beni gülümsetmiş yazar.
kendisine kolpa diyenin boğazına çökeceğim yazardır.
başlığı açan: Kapooo(16.09.2012 21:48)
(bkz: trt nin yaptığı şerefsizlik)

hayırdır ortak gene kaçmışsın? olmadı mı gene? * sözlük idolü seni, ulan beyle beyle idol oluyonuz ha. *
kaçma kardeş, de ki yalan bu haber, kandırmışlar bizi de, kanımıza girmişler, harcamışlar, örselemişler. yahu kaptan hiç gemisini terk eder mi? ne koşulda olursa olsun gemiyi en son kaptan, en ilk fareler terk edermiş. *

aha gene ayar verdim bak. *
hadi kaptın şukuları gene köfte seni. *
(bkz: #17084221) * kaçmadım olum neden kaçayım. entry yazdığımda baktım ki dakika 00 05. * e sonuçta 4 dakika değil 5 dakikadır girilmemiş oldu, infodan değiştirdim başlığı 5 dakika yaptım, tabi bu arada 4 dakikalı olan başlığa millet entry kastı. sonra dedim ki madem bu adama kaldı başlık, benim 5 dakikalı başlığıda sileyim. *

sanki birine küfür ettik te kaçtık ha.
(#17180322)
bir halt yaptığı kesin aga..
bana tencere kapak falan diyen yazar, laf mı sokuyon la. *

#17180322 demişsin, cevabını aldıysan #17180412 biz tutmayalım seni? *

o değil de bu fena olmuş ha, kapak dedikleri bu olsa gerek bu arada hatun taş ha, verse nefes aldırmadan si... neyse. *
nick altında entry numaraları kaynayan her entry numarasına girildiğinde başka entry numarasıyla karşılaşılan yanakları sıkılıp sağa sola sallanası yazar.
baboşa kafa yazardır,candır.
lan kapooo geliyomrum ya la istanbula..
bavul hazırlamada başarısız, fil hafızasına sahip olmayan ** yazarıdır.
futbol sevgisine inansamda bir mahalle maçında tüm dengeleri değiştiren çocuk değildir,
çıkışa gel *.
ülkücü bir kardeşimiz. dava adamı, mücahit, alperen, reis. devam şeyh şamil' in silah arkadaşı, mücadeleye devam.

not: sosyalistim.
karizmatiktir. law and order svu' da amaro karakteri gibi cesurdur. candır.
geçenler de başlığı silinen yazardır.
link isteyen bir yazar. moderasyon bunu uzaklaştırmalıdır. ama yanlı moderasyon onların hatasını ufaktan sayıp sadece entrysini silecektir, bizde de 400 entryden 1 hata bulup çaylak yapacaktır.
(#17319104) Hak verdiğim yazar.
(#17498144) henuz buna hazir degiliz evlat.
beğenilen entry listelerinin kronik ismi. *

vesselam...
bal dudaklım, sırma saçlım, mühür gözlüm...

vesselam...