bugün

amerikalı fotoğrafçı angelo merendino'dur.

temeli büyük bir sadakat ve aşka dayanan bir hikayedir.

eşinin göğüs kanserine yakalandığını öğrendiği zaman bundan sonra geçen her anını ölümsüzleştirerek böyle bir çalışma yapmıştır abimiz.

ilgili link;

http://www.viralnova.com/wifes-cancer/
vefalı bir eştir.
duygusal adamdır.
bir nevi destek olmak adına yapılan bir eylemdir. takdire şayan.
Gözlerim doldu , kanserli biriyle yan yana olmak bile yeterince acı verici zaten , sonucu bilmek ama yine de umut etmek , helal olsun beyefendiye .
öncelikle başlığı açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. insan yaşadığı sıkıntıları, terkedilmeleri, ayrılıkları kafasında o kadar büyütüyor ki ölümü bir kenara bırakıyor. ölümü hatırladım tam da şu anda.. o eşe de allah sabırlar versin.. adam gibi adam..
tek tek baktım fotoğraflara. annem geldi aklıma. o da aynı hastalığa yakalanmış, senelerce mücadele etmişti. o günlerde onun çektikleri, bizim bu lanet hastalık karşısındaki çaresizliğimiz geldi zihnime.

tek fark; annem düzelmeyi başardı, maalesef bu kadın başaramamış.

cennette buluşmaları dileği ile.

bir sözüm de çeken adama.

adammışsın lan sen, gerçek adammışsın hem de. büyük yüreğine, desteğine, sonuna kadar hissettirdiğin aşkına sağlık.
senin sayende uzadı belki de o kadının ömrü.

akşam akşam duygulandım be.
son fotoğrafta gözyaşı döktüren adamdır.
Duygulandiran adamdir. Helal olsun ne denir ki aglattin lan.
chp li bakış açısıyla ' eşini meşhur olmak için alet eden adam' dır.
Sadakatin ta kendisidir.
bir insanın göz göre göre yitip gitmesini gösteren fotoğraf karelerini çeken adamdır. bu kimi zaman eşimiz, kardeşimiz, annemiz, babamız, arkadaşımı, dostumuz olabilir. allah kimsenin başına vermesin. zor zamanlar. bulun şu lanet hastalığın köklü çözümünü artık!
cesaretli bir adamdır.

hayır, karısının yanında olduğu için değil, bunu fotoğraflayabildiği için.
zira olması gerekendir yanında olması zaten.
ama fotoğraflamak göt ister, siz olsanız asla hatırlamak istemezsiniz hastalığa dair 1 anıyı bile.

orjinal site için: http://mywifesfightwithbreastcancer.com/
lafın gelişi değil cidden adamdır. ben çeksem başkalarına göstermezdim ama olsun yinede çok takdir ettim.
Çok etkileyici bir durum. fotoğrafa bakmak bile insanın içini burkuyor o adam bütün bunları nasıl yapabilmiş. gerçekten helal olsun. aşkına ve eşine sahip çıkmayan insanlara birer ders olsun.
tuylerimi diken diken eden aci ama gercek kareleri ceken adamdir.helal olsun sana . ne yazik ki bu kadar gercek bir ask bulunmuyor fazla. fena oldum amk.
kanserin ne lanet bir şey olduğunu ilk kez bu kadar yakından gördüğüm fotoğrafları çeken adamdır. ilk fotoğrafa bakın sadece. sondaki kişiyle aynı kişi olduğundan emin olamıyorsunuz resmen. gerçekten fotoğraflarını çekmesi nasıldır onların kültürünü bilemem eşi istemese zaten böyle bir şeyi yapmazdı o yüzden eleştirmek bana düşmez; ama eşini böyle sahiplendiği için o arkadaşı tebrik ediyorum ben.
tüm karelerin siyah-beyaz olması da ayrı bir mesajdır, tekrar üzmüştür.
kitabı yazılası, filmi çekilesi, alnından öpülesi adamdır.
böyle sadakatli insanların kaldığını gösterir.gözümden yaş gelmedi değil vay be.
izlediğimde işte aşk budur diyebildiğim durumdur. insanı yasa boğmuştur.
yüzde buruk bi ifade bırakan*acı ve hüzün dolu hayatının başrol oyuncusu. oscarlık adam. herkes senin kadar yürekli olamaz.
boyle insanlarin kiyida kosede bir yerlerde oldugunu bilmek zor yasanan bir his. varol guzel abim benim.
karısını kilo aldı diye aldatan adamlara kapak olacak cinstendir. bir adamın bir kadının ruhunu nasıl seveceğini, her haliyle nasıl kabul ettiğini gözler önüne seren adamdır. bir insanı sevmek nasıl olur onu anlatan adamdır.
adam sözcüğünün tam karşılığıdır.
Eşini gerçekten seven adamdır.
güncel Önemli Başlıklar