bugün

Kendisi ile konuştum artık cinsel cinsel şeyler yapmayacakmis. Caylakligimi kaldırsınlar diyor

görsel
Yaşıyor mu daha bu şekilde denilen yazar.
görsel
adam gibi adamdır.
nadide sözlüğümüzün en terbiyeli en mütevazi erkeğidir amı ver bu yarık kanar böyle der iğne iplikle dikmeye çalışır öyle saf temizdir, eğlenilecek değil evlenilecek erkektir her değerlinin kıymeti bilinmediği gibi bu sokuğun pardon adamın kıymeti de bilinmez.
görsel
ne formatı bau hangi format. ayrıca kasabın dişi olduğunu düşünüyorum bu yüzden tacizleri taciz sayılmıyor olabilir.

(bkz: amım var ve haklıyım)
Sürekli aynı konuda entry girmenin formata aykırı olduğunu hatırlıyorum. ilk yazarlığımda bu yüzden uyarı alıp çaylak olmuştum.
Bu arkadaş da sürekli cinsellik ve sözlük kızları hakkında yazıyor.
Dolayısıyla moderasyondan uyarı ya da yaptırım alıp almadığını merak ettiğim yazar.
Üstelik daha önce çaylak olmuşsa, hala ısrarla cinsellik yazmaya devam etmesi de enteresan…
Sadece merak ettim işte. Formatta değişiklik olduysa da haberim yok.
(#46829316) ile neden daha önce kendisini donuza eklediğimi hatırlatmış yazar. çok sempatiksin de bazen hem boş yapıyor hem kırıcı oluyorsun.
belli ki yeni nesil trol.
Karı taklidi yapan heriftir.
ups boobsun feykidir sikebilir pardon silebilirsiniz.
kocam olan sözlük yazarıdır. hayranıyim

evet.
görsel
Alacaktın şöyle.
Fark ettiniz mi bilmiyorum ama artık böyle sözlüğün umrunda olmuyor. Eskiden kasıp kavururdu. Artık ilgilenen yok.
Kasap buraya attıklarını Twitter'a atsa çoktan istediğini almış paraya doymuş burayı unutmuştu. Tavsiye Twitteri kullan.
Bazen boş yapmayı abartıyor ama sempatik işte, kızamıyorsun.
görsel
(img:#2344442)

Sen geçenlerde ahlakçılık yapıyordun MK lalesi.

Rezil ahlaksiz mahlukat.
ups boobs un feykidir. bu gerçeği 2024 yılında açıklamayı düşünüyordum memeleri rüyama girince hemen yazmak istedim.
bazen kırıcı başlık ve entrylere imza atsa da tek sempatik cinsel sapiktir kendisi.

Severim.

Evet.
bazen kırıcı başlık ve entrylere imza atsa da tek sempatik cinsel trolldür kendisi.
Yerim mi? Kasabın da kurdu varmış. Arkadaşlar çıkalım da yiyişsinler hepimiz topluca kurtulalım.
feci sempatik. aşırı cinsellik sevdası olsa da çok seviyorum. yirim.
Tam olmamiş kadın.hamfendi.