bugün

duyarlı olun ve saygılı davranın,can derdinde insanlar can. orda sizden de vatandaşlar olabilirdi edepsizlik etmeyin.
Herkes duyarlı olmak zorunda değil delikanlı. ifade özgürlüğü denen bişey var sonuçta.
Nasıl ki savcı kiraz katledilirken katledene terörist denmediyse bu memlekette patlama sonrası da duyar kasmayanlar da olacaktır.
Sana ne be.

Acı keder içindesin ama maşaallah milletin çetelesini tutmuşsun.

Amacın ne. Diye sorulası.
Bizim oralarda birinin cenazesi varsa televizyon bile acilmaz. Illa agla demiyorum ama insanlarin acisina saygi duymak çok mu zor?
Daha çok duyar, daha çok insanların acısına saygı için

(bkz: ctrl w).

Televizyonu açmazdık bile. Doğru. Ama internet sayılmaz şüphesiz.
Oo laf sokus cok etkilendim. Internet sayilmaz yavaslattilar zaten. Kaldi ki gundemi takip ediyorum onu da etmeyek mi? Ben kimseyi hedef almamistim dur alayim bari. Sen akilli kizsin vicdaninin da oldugunu dusunuyorum hakli cikmak icin sabahtan beri yazdiklarini oku bence bu sen degilsin.
Bunun tarzla trollükle ilgisi yok lakin böyle bir zamanda en azından bu tip apolitikliği asgari düzeyde yaşamakta fayda var. Hayır bir de savunmaya geçmeyin bari iyice mide bulandırıcı oluyor.
bunun gibi çok mantıklı entry'ler varken yapılan çok büyük ayıptır. hatta aranızda bi saaat sonar öğle yemeğine gidecek olanlar varmış, çok büyük kınıyorum bilginiz olsun. kın.
Bu adamlardan saygı, duyarlılık beklemeyin, bunlar küçücük hatta olmayan beyinleriyle yorum yaparlar, sadece koşulsuz taptığı kişilere inanırlar, vicdan namına bir şey taşımazlar, ne halleri varsa görsün bu oksijen zararlıları.
Biz burada neşe içinde gülüp eğlenirken onlar kan dökmeye utandı mı?
arkadaş haklı en azından saçma sapan konular yerine birlik olup bir şeyler yapmak gerek .
Kablosuz modemle vatan savunan yazar beyanatı. Kotan sağolsun kardes..
Bir de güZel bir "hayali" muhalefet edilecek konu bulmuşsunuz bravo ama sözlüğümüz gün itibari ile beklenenin ötesinde duyarlı içeriği ile göz doldurmaktadır.

Kim laylaylom yapıyor mesela isim versenize.

Asıl mesele ne biliyor musunuz, kan gövdeyi götürürken sizin başka insanların tavrına dikkat ediyor olmanız, ben bir
Tane bile laylaylom görmedim mesela sabahtan beridir.

Algıda seçiciliğiniz çok laylaylom gençler...

Yani kan gövdeyi götürüyor ve siz bladinin papatyasını, bir iki trollün laflamasını falan dert etmiş durumdasınız,

Çok enteresan.