bugün

Kamal nedir, ne değildir bilemeyiz ama bir mustafa kemal atatürk var ki kesinlikle Türktür.(modlara serzeniş, büyük harf istiyoruz)
(bkz: Mustafa Kemal Atatürk)
(bkz: Atatürk e hakaret edecek kadar şerefsiz olmak)
yahudi olsa ne olur ? senin babaanneni ermeni sikinden yine kurtaran o değil mi ? neden böyle mal sorularla karşılaşıyoruz anlamıyorum. özden aydında kerhane de doğmuş diyorlar. kahvede öyle duydum.
kamal diye birini tanımıyorum. tanımadığım bir adamın yahudi olup olmaması da önemli değil tanıdığım bir adamın da.

haa o adam vatana millete hayırlı bir adam mıdır asıl önemli olan budur.

mesela bizim reco ağbi var hiç öyle vatana millete hayırlı bir adam değil ama her zaman müslümanlığından bahseder.

Şimdi Işid de kendine müslüman dediği bir dünyada, kalkıp başka birisi ben yahudiyim derse nasıl bakmalıyız asıl soru bu.

AYrıca sözlük moderatörüne uyarı. Bu kadar yahudi düşmanı ırkçı oropu çocuğunun olduğu sözlüğü şikayet ederlerse bayaaa s.kertirler.

Acı olan ne biliyor musunuz? bunları yazan sunni bir adam.
ben kemal muslumanim elhamdulillah.

edit : yaran yanlis okumalar.
koduğumun yobazlari biri ateist der biri yahudi. bunlar böyle maldir efenim.
zaten islamcılar kimi sevmezse yahudi diyor. arap dölü olan bu islamcıların kafasında iki şey var, islam ve yahudi. halen daha samilerin kavgasından çıkamamışlar.
ayrıca dünyayı da yahudiler yönetiyor. hı hı.
Neyse ne size ne be.
Senin baban bellimiydi?
Mustafa kemal aslen yahudi değildir, ama çocukluğunu ve gençliğini geçirdiği selanik te yahudi nüfusu çoğunluktaydı. Özellikle sebatay yahudileri. (bkz: sebatay) (bkz: sabetaycılık)

ilkokul eğitimini gördüğü semsi efendi okulunda temelleri yahudiliğe dayanan sabataycı öğretmenler tarafından eğitim görmüştür.

Dolayısıyla Mustafa kemal yahudi olmasa da dünya görüşünü şekillendiren sebatay yahudileri olmuştur. Sekülarizm ve laiklik de buradan gelmektedir.
sanmam zaten yahudilik bir irktir sen secemezsin

yalniz saitin ingiliz ajani olduguna dair suphelerim var.
Rahat bırakın adamı lan artık, yemişim demokrasiyi yeni padişah benim diyip sülalemizi belleseydi kimsenin gıkı çıkmaz, çıkamazdı.
Hay mustafa kemal ananızı siksin ya.
(bkz: anan orospu muydu)

tövbe yarappim.
en azından, 80 sene evvel ölmüş, olmeden önce de sıfırdan bir ülke kurup, insanlarına barış, huzur ve refah getirmiş bir liderin arkasından sallayacak kadar orospu çocuğu değildi.

varsin yahudi olsun
varsin ermeni olsun
varsın ingiliz olsun

ama sizin gibi bir orospu çocuğu olmasın.
Neye inandığı değil neler yaptığıdır önemli olan. Her ikisinin de hesabını ahirette verecek olan kendisi. Bizi ilgilendiren kısımlara bakıp ona göre tutum içinde olmalıyız.
(bkz: troll olayım derken orospu çocuğu olmak)