bugün

Ulu Önder e hakaret edecek kadar alcalmak ve şeref yoksunu olmaktır.

Bunlarin recmi vaciphaneyi muazzamdir.
kendi götünün bokuna bakmadan atatürke hakaret boyutunda sallama gevşekliği göstermektir. bu kişileri her gördüğüm yerde evire çevire dövmek en büyük hobimdir. akılları gider böyle, daha ağızlarını açmadan önce bi düşünecek hale gelirler. hakaret etmeyip adam gibi eleştirebilen tartışabilen adamlardan farkları şereflerinin olmamasıdır.

edit: eksiler bu güne kadar kırılan burunları değiştirmiyor. itlik yapan it muamelesi görür.
Sözlükte birkaç soysuz iti barındırmaktır. Modlar uyuyor, atatürk'e hakaretler hatsafhada, kimse görmüyor, bu kadar mı düştü bu sözlük?
densizce ego tatmini yapmaktır. bir kesimin önder kabul ettiği birine fütursuzca hakaret etmek, değer yargılarını aşağılamak ancak kompleksli insanların işidir.
sebebi çok basittir. Efsaneler, hayallerin ete kemiğe bürünmüş halidir. Bu ülke yobaz ve cahil sürüsü pisliğinden kusursuz bir sistem ve devrimler sayesinde ayağa kalkmıştır. Atatürk savaşta olduğu gibi kurduğu bu düzen ile saf dışı bıraktığı yavşakları emellerine ulaştırmamıştır. Emanet ettiği gençlikte ulaştırmayacaktır. Meselenin özü atatürk'ün ülkeyi kurarken soktuğu 2013 yılında hala çıkartılamıyor. Acıyorsa debelenmeyin, sağa sola salyalarınızı akıtarak kuduz köpek gibi saldırmayın. Biz o'nun askerleriyiz.
din allah kitap diyerek sömürülen insanlarda daha sık görülen bir durumdur.

kızmayın beyinsizlere, onların elinde olan birşey değil. fetullah hocaları, tayyip babaları "düşünmeyin" emretti onlara. yazık la.
cehalet göstergesidir. mesela en çok "atatürk faşist bir diktatördü" diyen kürtçülere gülüyorum ben. ulan götveren, sen kürtçü olmayan herkesi faşistlikle suçlamıyor musun? mikro-milliyetçilik düzeyinde kürtçülük yap ondan sonra da herkes faşist de. yok öyle dalga.

bir kürtçü çıksın bana desin ki, kürtçü olmayan bir insana "faşist" kelimesinden başka bir yafta yapıştırabilirim diye. yok. yeminle yok lan. bir bildikleri faşist başka da bir sik bildikleri yok. türk bayrağı açan faşist, onuncu yıl marşı söyleyen faşist, tencere tava çalan faşist, şehit annesi faşist, şehit faşist, atatürk faşist, gaziler faşist, gazi çocukları faşist, atatürk'ün yolunda gidenler faşist, askere gidenler faşist, anadoluyu seven herkes faşist, türk olan herkes faşist ama 16 yaşında bir kıza tecavüzden hüküm giymiş sırrı sakık devrimci. ulan ben sizin cibiliyetinizi sikeyim e mi.
atatürk'ün başarısını onurlandıran şahıslardır. türkiyede halkın yöneteni eleştirebilidiği düzen atatürk'ün eseridir.
son 10 yılda iyice cesaretlenerek aşırı şerefsizleşen insanlardır.
sözlüğümüzde de bolca bulunan ama maalesef moderatörlerin hala göz yumduğu şerefsizlerdir.
şerefsizlik tanımında yeni bir level.
yediğin kaba sıçmaktır kendinize gelin şerefsizler.
bazılarının köpekleri olmuşların başvurduğu harekettir.
Herkesin kansiz, serefsiz it olma hakkina saygi duymak lazim. Onlarda bu demokratik haklarini kullaniyorlar.