bugün

erkek yazarlar daha üretkendir ve daha çok başlık girmektedir. bayan yazarlarimizin actigi basliklar az sayıda ancak kalitelidir.bu durum erkek yazarlarin çok sayıda başlık açmak yerine kaliteli başlık sayısını arttırmalarının gerekliligini gösterir.
kısmen doğru bir önermedir. en azından daha seviyeli başlık açtıkları kesindir.
(#2242505)
haklılığı olabilecek önerme. ancak nickinde bebek, kız, prenses gibi ibareler bulunmayan bayan yazarlar kendisini afişe etmediklerinden ve sözlükte bayan, bay farkını belli edecek bir yapı olmadığından anlaşılması oldukça güçtür.
bayan yazarların triplere girmesini sağlayan başlıktır ama doğrudur da seviyeli başlık açtıkları, seviyeli entry girdikleri. sadece açtığı başlıklar ve girdikleri entryler örnek alınmalıdır seviyeli bir sözlük için.
(#2242874)
benim başlıklarım kalitesiz olduğu için sonuna kadar katılıyorum. evet, bayanlar daha iyi başlık açıyor.
bayan yazarlarin hepsi olmasa da cogunlugu kaliteli, az ve öz yazdigindan dogruluk orani yüksek bir önermedir. cünkü baslik acarken veya entry girerken herhangi bir sapik düsünce barindirmazlar beyinlerinde. dolayisiyla hem seviye yüksek olur hem de kalite.
(bkz: buradan tüm bağyan yazarlara selam ediyorum)
(bkz: erkek adam başlık kullanmaz)*