Fındıklı'da esnafın gökkuşağı rengine boyadığı merdivenlerden eser kalmadı.

Fındıklı'dan Cihangire çıkan merdivenleri LGBT hareketinin sembolü olan gökkuşağı bayrağının renklerine boyanmıştı. Rengarenk merdivenler istanbulluların büyük ilgisini çekti. Her gün onlarca kişi fotoğraf çektirmek için merdivenlere koştu. Ancak belediyenin bugün kaldırımları griye boyadığı görüldü. Merdivenlerin tekrar griye boyanması sosyal medyada büyük tepki çekti. Milliyet

Anlatmaya çalıştığım lgbt hareketi şuncu buncu tartışması değil o kadar soğuk ki sokaklarımız sanki The Pianist filmindeki Polonya sokakları gibi. Halbuki herkes düşüncelerini ölçülü şekilde renklendirse keşke. Düşüncelerimizin resmini çizsek de kavga etmesek artık.
--spoiler--
http://gundem.milliyet.co...detay/1756766/default.htm
--spoiler--
Hayata gri pencereden bakanların ürünüdür.
belediyenin gotune renklerin girmesi sonucu, eskiye çevirmesidir.

not : ak partliyim.
(bkz: merdivenleri gri olan ülke)
- askim yine mi gri ayol ?

bence gri buyuk ahlaksizlik. 50 tane seks tonu var bilmiyor musunuz ?

ben cocugumu nasil gecircem o gri merdivenlerden ?

edit: hepsi salak.
insanların renkli bir dünyada yaşamasını istememelerinden kaynaklıdır.
kendileri için her güzel şey yasak ve günah ya ondandır.
istiyorlar ki kendileri gibi herkes yobaz olsun.

zaten tüm yobazca ve fesatça fikirlerin altında böyle zihniyetler yokmu!
genelde rastlanılan durumdur. ayrıca gri güzel bir renktir de. ''renkli dünyada yaşamak'' sadece renklere alakalı bir olay mıdır? olmasa gerek hem mecazi hem gerçek anlamda algılanabilir; sadece saçma bir tespit. tabii ki insanımızın olaya ''renk'' katmak için boyadığı kaldırımları tekrar griye boyatmanın kime, ne çıkarı var; anlamış değilim.
kafalarının içi gibi griye çevirmişler. yazık. adamların renklerden bile rahatsizligi var,nasıl insanlara,hayvanlara, hak ve özgürlüklere olmasın. renkten bile paranoyakca anlam çıkarmislar.

balyoz davasının ürünü,hatta Ergenekon canım onlar.
siyah olmasindan iyidir. (bkz: irkcilik)
faşo kafanın renklilik, çeşitlilik ve farklılığı kaldıramama durumudur.

edit: canlı yayında mıyız?
mal belediyenin urunu. ulan ne de sevinmistim bir lgbt olarak gokkusagi renginde olmasina. daha si yiginla turist cekerdi lan ora! sana yararli bana mi yararli a*ina kodugum. adam emek vermis millet yardim etmis sanane lan!
görsel
ruhu kirlenmişlerin tercihi.
RUHU RENKSIZ KISILIKLERIN TERCIHIDIR. OT GIBI YASAR OT GIBI OLURLER.
Görür görmez facebook ve twitter'dan "boyaya karşıyız. Rabbimiz renkli merdivenleri sevmez" mesajı yazarak listemdeki bütün çapulcuları boya almak için nalbura göndermeme sebep olan olaydır. Mahalle nalburu ile anlaştım bu gece bütün mahalleyi "cumhuriyet elden gidiyor" sloganları ile nalburun önünde sıraya dizeceğim.
devletin bir türlü gri boyasının bitmemesi yüzündendir.
bir bitse rahatlayacağız amk.
hep mi hayat gri sizin için anlamıyorum ki.
gri zekalı zihniyetın ürünüdür.
düzen için yerinde bir uygulamadır.
en azindan ziyaret yeşili degildir. bu da bişey.
(bkz: çok şükür bugünümüze)*