bugün

asıl başlık "kainat ulu önder recep tayyip erdoğan yüzü suyu hürmetine yaradılmıştır." olacaktı ancak malumunuz...

elbette böyle bir durum söz konusu değildir kainat elbette hz muhammed efendimiz yüzü suyu hürmetine yaradılmıştır ancak bizlerin burada dikkat çekmek istediği kısım şudur "eğer kainat ulu önder tayyip erdoğan yüzü suyu hürmetine yaradılsaydı n'olurdu?" işte biz gerççek ak partili müslümanlar olarak bunu merak etmekteyizdir.

eğer durum öyle değil de böyle olsaydı acaba evren daha güzel, daha şirin, daha ak partili, daha tombiş bir evren olabilir miydi? işte kafaları kurcalayan sorular bunlardır. eğer siz de gerçek bir müslümansanız ve gerçek bir ak partili iseniz bu konuda düşünmenizi öneririz.

kim bilir neler neler değişirdi ama işte heyhat! olmadı...

ek: burada haşa ulular ulusu, yüceler yücesi, en sevgililer sevgilisi, biricik önderimiz, kalbimize inşirah veren, gönüller sultanı, dostlar dostu, aşkın tecellisi olan büyük insan recep tayyip erdoğan, hz muhammed'den daha üstün tutulmamıştır haşa! sadece bi mantık yürütme tekniği uygulanmıştır. o kadar da değil çüş!
eşeğin a ını niagara şelalesine dayamak. su kaçırmaktan da öte.
denize tayyip erdoğan mı düşse kurtarırsın hz muhammed'mi sorusunu akıllara getirir.

tayyip erdoğan diyecek 15 milyon insan bulabilirim.

ayrıca;
(bkz: bunu bunu alın dışarı)
siyasi görüşünü iyi gösterme çabasında olan fakat iyi göstermeye çalışırken gözümüzden iyice düşüren yazar sıçmığı.ha bu muhaliflerin bir taktiği ise çok güzel bir taktiktir, değilse durum çok vahimdir.
kainatı bizzat tayyip erdoğan yarattığı için gerçek dışı önerme.
(bkz: ahirette göte girecek başlıklar)
"başbakanımıza dokunmak ibadettir" diyen ebleh akp'linin savı olabilir.
dikkat çekme uğruna cehennemin kapılarını zorlamaktır. tamam bunu da yazın, küfür de edin, allahınızı peygamberinizi avrupalı kefere karikatüristler gibi ayaklar altına alın. sövün. s.çın batırın. devam edin. burada üç beş gerizekalıdan alacağınız övgüye değer diyorsanız bütün değerlerimizin alayına küfür edin, dalga geçin.
ancak son seviye şakirtin söyleyebileceği söz.
erdoğan'ı peygamber gören asalakların düşüncesi.
beyin amcıklaması geçirmiş, ruh hastası şakirtin saçmalamalarından sadece biri. evet bozdum ağzımı. evet.
beni kimse vekil yapmadı beni allah vekil yaptı diyen milletvekilinin içinde bulunduğu partinin genel başkanı olarak bu tip düşüncelerin içinde bulunmuşluğu vardır.
Gotumle guluyorum. Yazik ya bukadar aptal olmak mumkunmus demekki.
yapmayın! danışmanları, kendi okuyor, olmuyor. zaten bir eğilim var akıl tutulmasına, akıl hastalığı olmasın.
bedevilik kokan başlıklar.
Yaradandan başka yuceltilen herhangi şeyin insanı nerelere getirebileceğinin en güzel örnek saçmalamasidir.
Kur-an da Allah; kainat için, ruhumdan üfleyerek yarattığım kullarim için emek vererek, itina ile yarattığını çok yerde vurgular.
Tekrar söylüyorum; Allah'tan başka yuceltilen hersey insanı şirke sürükler.
tanrı ne kadar boş işlerle uğraşıyor o zaman denesi durum.
Hak dini AKP diyen Yobaz müslüman kesim söylemi. Allah ağzınızla götünüzü yer değiştirsin insallah
Öbür tarafta döte girecek başlıklar.
görsel
görsel
Baslik acmak cabadiyla sacmalamakran başka bisey degil esefle kiniyorum.
3 sene once muhalefetin sinirlendiği trol beyani eskidi artik bayatladi bu laf.
küfür sözü .
laubalilikte son nokta.