bugün

Yalnız gecelerin kadim üçlüsü.
Iyi Ki varsın Kahve, sigara ve sözlük.
Dozu ayarlanamazsa dumanlar altından giri kasmanıza neden olacak üçlüdür.
Boğuluyorum sözlük camı aç.
ve http://www.youtube.com/watch?v=-uZlvKXnYU4 In a manner of speaking - Nouvelle Vague şarksı.
sabahlamanıza sebep olacaktır.
http://fizy.com/s/1agmgx
Muazzez abacı vurgun
Bi çay sigara patoloji değildir.
Şu an tamda içinde bulunduğum durum kahve sigara sözlük ve zaman geçirmek için yapılan orta seviyede sohbet.
süper üçlünün bir araya gelerek harika bir haz haline dönüşmesidir. gece gece iyi gider.
kahve sigara sevgili üçlemesinden birazcık daha kötü olan üçleme. bal süt yumurta.
Bu son diyerek sabahla karşılaştıran üçlüdür.
Bana sadece kahve ve sozluk lutfen, sigara kullanmiyorum.
çay, sigara, sözlüğün de gideri vardır.
Bir tatlı huzur. Gece gece birbirlerini tamamlayan bizlerin olmazsa olmazları..
Gece başka, gündüz başka. Kafein neyin etken maddesi. Tein nedir. Bilince ne geçecek eline eşşoğleşşek. içinden konuşmanın seslisidir yazmak. Tartışmada bile kabul edilebilir argümanlarımız var. Şu anı konuşmaya çalışırken ta kaç yıl öncesine götürüyorsun bizi. Ergen ruh bir defa ciddi ciddi kovulursa örselenir. Bir yere gitmez ama varlığını da hissettirmez. Ayazda kalır bir bekçi copu. içinden konuşmanın saadetidir kahve. Tartışmada olası argümanlara hazır olduğumuz için dersimize çalışmış hissederiz kendimizi. Tam olabilmek için yargılar gerekir insana, tartışabilmek içinse zemin. Ergen ruh daima hazırdır olanları unutmaya. Bu yüzdendir hataya teşne olması. Bir toplu taşıma aracının motoru çalışmaya başlar. Sabah ezanının mahmurluğu tüm gözelerindedir hayatın. Ağacın, taşın ve otobüslerin bile çapağı gözündedir daha. Üretim sürecinin en sancılı yanı uyandırılmaktır sonsuz bir uykudan. Sadece büyümek zorunda olanlar büyürler. Geriye kalanların alayı mutsuzdur. Son şeklini verir bir yontmacı eserine, kepenkler açılır, kapanır duygular.
intihar etmeye korkan bünyelerin kendilerini yavaş yavaş öldürme yöntemidir.*

Sözlüğe çok takılınınca daha çok sigara içiyor insan.

- lan ben daha yeni yakmadım mı bu sigarayı ne çabuk bitti.
yalnız insan bile değilim. daha azıyım.

sigaram yok da.