bugün

Mesneviden ders almamis yazarlardir.
https://www.youtube.com/watch?v=dFgvOLe279I
galibiyet yemini eden futbolcular görüyorum.

http://www.kaliteliresiml...rsasporlu_futbolcular.jpg
Hala böyle saçmalıklara inananların olduğunu gösteren başlık. Çokta şey yapmamak lazım. Evet.*
"fala inanma, falsız kalma" düsturunu benimsemiş yazarlardır.
Kısmetimde ne olduğunu yorumlarlarsa sevineceğim yazarlardır;

görsel
görsel
görsel
Bir el atarlarsa sevineceğim yazarlardır;

görsel
görsel
görsel
Kahve falının, burçların hiçbir bilimselliği yoktur.

Tamamen inançtır.

Ulan bu insan aklı ne zaman bu zırvalıkları direkt terk edecek kadar evrimleşecek acaba?
ibretlik görüntü sezdim. Sahra çölünde giderkene kum fırtınasına yakalanıp diri diri gömülen biri mi var orada. Tövbe.
suan en cok ihtiyacım olan şey iyi bir falcı valla net.
essy yi kadın zanneden abazanlar mesaj atmaya başlar şimdi.
kan görüyorum hocam, vahşet görüyorum.

edit: şaka bir yana çok iyi fal baktığımı söylerler. buradan bir yazara fal bakmıştım, bir yakının evleniyor mu nişanlanıyor mu falan diye. ablası 3 ay sonra nişanlanmış aniden direkt mesaj attı bana. ne söylediysem çıkmış. her zaman bakmam ama özelden atılırsa nadiren de olsa o havadaysam bakarım. olay gelecek görmek değil de hissetmek, düzgün sallamak aslında.
Anlamam da güzel sallarım. Suyu azalmış bir balık görüyorum. Ya su ilave edeceksin ya da kabı değiştireceksin. Birbiriyle tartışma içerisinde iki gurup var sen arada bir yerdesin, tarafını seç. Silueti silik bir kaç insan var, güçlüler biraz seni konuşuyorlar.
Keleş mi desem bixi mi desem Bi silah görüyorum kaybolmuş.

Lan senin keleşi çalacaklar galiba yada askere alacaklar.
görsel
Buna kesin bakmanız lazım.
Gerçekten bakmayı bilen varsa yeşillendirsin lütfen. Şuan çok ihtiyacım varsjdj.
damyata pirince giderken eldeki falı atmış.

Ağğh tamam tamam... vurmayın!
Söz, nişan gibi bir şey gördüm ama senin değil. Bir de şehir dışına bir gezi. Çok yakın bir zamanda. Bir kızla erkeğin ayrılığını görüyorum bir de. Kesin bir son.
Bir haber, bir misafir, bir de yol var. Ayrıntılar için 500 Euro alırım