bugün

Bir haber, bir misafir, bir de yol var. Ayrıntılar için 500 Euro alırım
Söz, nişan gibi bir şey gördüm ama senin değil. Bir de şehir dışına bir gezi. Çok yakın bir zamanda. Bir kızla erkeğin ayrılığını görüyorum bir de. Kesin bir son.
damyata pirince giderken eldeki falı atmış.

Ağğh tamam tamam... vurmayın!
Gerçekten bakmayı bilen varsa yeşillendirsin lütfen. Şuan çok ihtiyacım varsjdj.
görsel
Buna kesin bakmanız lazım.
Keleş mi desem bixi mi desem Bi silah görüyorum kaybolmuş.

Lan senin keleşi çalacaklar galiba yada askere alacaklar.
Anlamam da güzel sallarım. Suyu azalmış bir balık görüyorum. Ya su ilave edeceksin ya da kabı değiştireceksin. Birbiriyle tartışma içerisinde iki gurup var sen arada bir yerdesin, tarafını seç. Silueti silik bir kaç insan var, güçlüler biraz seni konuşuyorlar.
kan görüyorum hocam, vahşet görüyorum.

edit: şaka bir yana çok iyi fal baktığımı söylerler. buradan bir yazara fal bakmıştım, bir yakının evleniyor mu nişanlanıyor mu falan diye. ablası 3 ay sonra nişanlanmış aniden direkt mesaj attı bana. ne söylediysem çıkmış. her zaman bakmam ama özelden atılırsa nadiren de olsa o havadaysam bakarım. olay gelecek görmek değil de hissetmek, düzgün sallamak aslında.
essy yi kadın zanneden abazanlar mesaj atmaya başlar şimdi.
suan en cok ihtiyacım olan şey iyi bir falcı valla net.
ibretlik görüntü sezdim. Sahra çölünde giderkene kum fırtınasına yakalanıp diri diri gömülen biri mi var orada. Tövbe.
Kahve falının, burçların hiçbir bilimselliği yoktur.

Tamamen inançtır.

Ulan bu insan aklı ne zaman bu zırvalıkları direkt terk edecek kadar evrimleşecek acaba?
Bir el atarlarsa sevineceğim yazarlardır;

görsel
görsel
görsel
Kısmetimde ne olduğunu yorumlarlarsa sevineceğim yazarlardır;

görsel
görsel
görsel
"fala inanma, falsız kalma" düsturunu benimsemiş yazarlardır.
Hala böyle saçmalıklara inananların olduğunu gösteren başlık. Çokta şey yapmamak lazım. Evet.*
galibiyet yemini eden futbolcular görüyorum.

http://www.kaliteliresiml...rsasporlu_futbolcular.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=dFgvOLe279I
Mesneviden ders almamis yazarlardir.
namaz kılan iki kişi gören yazarlardır.
görsel

Lütfen birisi sana kabaram bir meme var desin, üç vakte kadar sana meme görünüyor desin dediğim yazarlardır.

Bu meme değilse bende elti değilim amk.

Yardım beklenen yazarlardır. Meme değil mi?
Bi naneye de benzetemedim, zırt pırt kahve de içmem, dalgasına ters koydum açtım baktım.

görsel

Var mı bir şeye benzetebilen?*
iki şey arasında kararsız kalmışsın. hangisini seçersen seç sonuç hüsran olacak. çünkü iki olayın ucuda fincandaki arı kovanına dağlar kadar uzak.bu da şu demek oluyor,tembel herifin tekisin. armut piş ağzıma düş tayfasındansın.
aşk hayatında karman çurman.fincanda yılların yalnızlığı çıkmış. bununda sebebi karşı cinse aç jaguar gibi saldırıyorsun.ilk resmin üstünde ürkek ceylana uzanan bir jaguar var.

bundan sonrası ücrete tabi.
Fala bakmak gunah bence ...hiç anlama inanmam da ...
Ulan her başlıktan medet umar oldum üyeliğimi askıya alacaklar resmen biri şu resimleri yorumlasın çatladım yemin ederim
görsel
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar