bugün

aa ne ilginç hiç görmedim böyle bildiğin fincanla filan aa valla itimat etmem görürsem rencide ederim falcısı. *
melekler kahvesinde vardır bunlardan bir tane. süper kahve falı bakmaktadır. geçmişi çok iyi tutturmuştur, bir ay içinde gelecekle ilgili kehanetlerini de göreceğizdir.
eğer karşısındaki bayanı beğenirse, "üç vakte kadar..." diye başlayıp, kendi tipini ve ev adresini tarif edecek erkektir.
tüm geneller gibi bu da yanlış olsa da feminen olanları çoktur.
yazın kumsallarda maça 1-0 galip başlıyan erkeklerdir. kumsalda can sıkıntısı ile bronzlaşma aşamasında olan hatunlara senden, benden çok daha avantajlı bir şekilde yaklaşabilirler.

kaynak caddebostan plajı
genelde baktığı ve gördükleri kızlardan daha doğru olan erkeklerdir, fala inanmayalım ancak falsız da kalmayalım tabiiki.
kendisine bir üstadtan el verilmişse * iyi bakarlar...
kızlı erkekli bir toplantıda diğer erkekler ne olduğunu bile anlamadan kızları etkileyen muhteşem erkeklerdir. genellikle kısa boylu, gözlüklü olurlar. her açılan falda "hii... için nasıl kabarmış? kız kendine gene neyi dert edindin?" demek en önemli adetleridir.
el falı (!) baka baka öğrenilir. bir diğer adı öğrenilmiş çaresizlik.
(bkz: ya sen beni niye çağırdın)
bursa - görükle - vanilla cafe de bifiil bu işi meslek olarak icra edeni mevcttur, gayet erkektir.
karı-kız ayarlamak için kahve falı cümlelerini ezberleyip sağda solda saçmalayan abazan erkeklerdir.
(bkz: kahve falına yüreğiyle bakan kadın)
al bu erkeği çarp, pembe pantolon giyen erkeklere.

(bkz: ben gördüm olum)