bugün

çok sevdiğim olaydır. bir zararınıda görmedim.
kara gazozun kahvaltı sofralarımıza tasallutudur.
Öğrencilerin yaşadığı veya yaşayacağı olaydır. Güzeldir, zevklidir.
Hiç zararını görmemiş xd. Zararını şimdi görmeyeceksin zaten. Zararlı bir eylemdir. Evet
Midenizi şey edeyim dedirtir.
Çay demlemeye üşenen bünyeler için şahane olaydır.
evde meyve suyu, süt falan olmadığında veya çay yapmaya üşendiğimde yaptığımdır. bir de kolaya bol limon sıkarım.
kahvaltı yapmanın güzelliğini bilmeyenlerin yapabileceği bir şeydir sadece.
pazarlamanın gücü malum. bu bakımdan iyi bir pazarlama stratejisinin başarısız olması zordur. hele bu işin doğduğu yer olan amerika'da neredeyse imkansızdır ( işin son derece iyi yapılması ve hedef kitlenin kanağan olması nedenleriyle )

amerika'da pazarlama dehaları tek bir ürünü amaçladıkları şekilde pazarlayamamışlar.

evet pazarlamacı uzmanlar ne yapıp ne etseler de amerikan halkına coco cola'yı kahvaltıda da bacon, donut, domuz sosisi, waffle, pancake ve mısır gevreği yanında içirmeyi başaramamışlar.
Geri zekali eylemi.

Kola aksam icilir anca.
Dünyaya bir kere geldiğimiz için yapanı yadırgamam. isteyen istediği gibi yaşasın. Sonuçta öleceğiz. Ama maalesef kolaların da tadı bozuldu. Bilmiyorum siz memnun musunuz ancak ben hiç değilim. Tıpkı birçok ürün gibi kolalar eski lezzetine sahip değiller.
Ağız tadını bilmeyen ve orta yaşlara ya gelince ya gelmeden hayatını hasta bir mideyle idame ettirmek zorunda kalacak insan eylemi.