üjüncü nesil yazar adayı. ingilizcesi "i eat my head"'dir.
yazdığı entryden dolayı gazabıma uğrayan, ama sonrasında "çok mu üstüne gittim acaba ?" diye beni düşündüren, yufka yüreğimden dolayı yaptığımdan üzüntü duymamı sağlayan, yine de hala kızgınlığımın geçmediği suser uuser karışımı yazar.
girdiği bir kaç entrysini okuduktan sonra bu adamda bi' şeyler var dediğim, bundan sonra da sıkı bir takipçisi olduğum ve diğer nesillerin örnek alması gereken üçüncü nesil yazar. * *
entrylerini okuduğum karmaşıksız yazar, hoşbulduk.
'ben bunu yapalı çok oldu' diyebileceğim eylem.
gecelerin adamı.
(#13295786) gecenin bu saatinde sigarasız kalmış yazar...o duyguyu yaşamayan bilemez.
bu saatte pc başında oturmuş entry girmeye çalışırken üst kattakilerin sevişme sesleriyle dikkati dağılan ve bir o kadar da kahreden yazar.
(bkz: #13315278)
(bkz: entry nick)
harbiden çılgınsın .
üçüncü nesil olup 274 entry girmiş über yazar. bi de kıskanılıyormuş, garip adammış vesselam.
entry sayısına göre kalifiye yazar olunmadığını uludağ sözlüğün ilk kurulduğu günlerde açıklamış, istatistik kategorilerine 1.sıradan girmiş eski bir yazar, ama ne anlar yeni nesil liseliler..
--spoiler--
- kafayı yedim.
+ oğlum bak git.
- kafayı yedim ya !
+ oğlum bak git
- vuracak mısın? kafayi yedim ben !
+ oğlum bak git.
--spoiler--

olaylar gelişir.
(bkz: ama biz sizi 6-0 yendik) yazarı olmadığı doğrudur.
(#15594819)

entrylerimi okuduğunu iddia eden ve sıkıcı bulan kişi. ama ömrün yetmez koçum. *

edit: entrysini de ışık hızıyla silmiş. korkma yavrum yaklaş yanıma.
büyük ihtimalle beni unututma yaptı liseli ufak bir akrabası da sözlük hesabını ele geçirdi.

3. nesilsin olum, 2006 girişli sözlük yazarısın, neler oluyor amk az kendıne gel!
bazı ilgi manyaklarının entry yazıp silme konusunda iftira attığı yazar, polemik yaratıp ünümden ve şöhretimden yararlanmak istiyorlar. yemezler süt. yemezler..
delikansızdır. çok delikansız. çıkışta gel olm. çıkışta gel çıkışta

(bkz: seni bulacam oğlum)
delikanlının şahı, padişahıdır..
çok kafa muhabbeti olacak bir adamdır. bana göre amcadır. evet amca. hatta dede de diyebilirim. ama 6 7 8 9 nesillerde senden yaşlılar da var. dikkat et amcacım dedecim kalp krizinden gitme.
aynı zamanda da flört'ün can verdiği bir şarkıdır.
nickinin hakkını veriyor. gitsen ya ekşine?
yeni yetme bebelerin ilgi manyaklığı ve popülaritesinden yararlanmak için nick altından ayar vermeye çalıştıkları kaptan tsubasa.
özleyen...
10 yıl olmuş burada olalı, ben 10 yıl geçti 1 gün büyümedim.

tebrikler bana.

öpüyorum kendimi.