bugün

hep özendiğim uyuma sistemidir . yatakta dönmekten hiç kurtulamadım .
Kesin horlayan insandır, koşarak uzaklaşın.
gün boyunca dinlenmeden çalışan insandır.
gıptayla bakılan şanslı varlık. bir de bunların gürültüde uyuyabilen türleri vardır ki kıskanmamak içten değil.
(bkz: darısı başıma)
Mimardır. Zaten haftada 2-3 kez kafasını yastığa koyuyor garibim, onda da uyusun bi zahmet.
Hiçbir derdi yoktur, kafası çok rahattır, kafaya birşey takmayan insan türüdür.
vücut geliştirme sporuyla ilgileniyordur.
ne anasının gözüdür o! diğerleri kıçını yırtar, sabaha kadar dört döner yatakta, o beşten geri sayarken 3 te uyur! (bkz: yurt arkadaşı)
dertsiz tasasız insandır. özenirim.
yatmadan önce düşüneceği hayal edeceği şeyleri olmayan insan.
boğazını sıkmak suretiyle uyandırmak istediğim insandır. haset ettiğim çekemediğim insandır.

insan mısınız siz hee? insan başını yastığa koyar koymaz uyur mu bee?

sinirlendim yaa böyle insan mı olur kardeşim? görmesem uydurma deyip kendimi teselli edecem de gördüm kahretsin.
kafasını yastığa koyar koymaz nasıl uyuduğunu merak ettiğim ve imrendiğim insandır. ben yatağa yatınca uykum bir türlü gelmek bilmiyor fakat adam yastığa kafayı koyduğu an hemen uykuya dalabiliyor. sonuç olarak ya uyku ilacı almıştır ya da kafası rahat olan insandır.
aynı evdeysek uyutmayacağım insandır. evet kıskancım. *
saniyeler sonrasında horlamaya geçen insandır.
Uyku problemi çeken insanların parçalamak istediği şahsiyettir.
uyumaya çabalarken 1, 2 saat anlamsızca düşünmeyen özenilen insandır.
insan çeşitlerinin en bağnaz en görgüsüz en düşüncesiz ve en aptal olanıdır. asosyalliğin magmasına ulasmış adeta nefes alıp yiyip sıçan tiplerdir. kesinlikle uzak durulması gerekir. yastığa başını koydugunda düşünmeyen insan insan sınıfına giremez!
Sevgilimdir efendim. Uyuyamama sorunuma nispet yaparmışcasına kafayı yastığa koyduğu gibi uyuma potansiyeline sahip olup, çeşitli çaktırmadan uyandırma tekniklerinde uzmanlaşmama sebep olmuştur.
izlemek çok güzel oluyor o ayrı..
hayran olduğum insan. Biz sağa sola dönelim uyuyacağız diye adam hemen uyusun. Adaletine tüküreyim dünya.
katlanmamın mümkün olmadığı mümkün olsa bile oralı olmayacağım insan tipi.
(bkz: ben)
ayı gibi kış uykusuna dahi yatabilirim.
Bunun bir de daha kafayı koymadan uyuyan modelleri var ki başarılı insandır. Uyku beklerken geçen vakit vücudun hakkından gidendir.
nasıl yaptığı muamma olan insanımsı varlıktır.

hayret valla pes diyorum.
benim de çok yorgun olduğum zamanlar oluyor ama hayatımda hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. illa yattığımda düşünmem lazım, yarının programını yaparken uyurum işte.
yoğun çalışan insandır.

yastığa başını koyduğunda tatlı hayaller kuracak kadar bile gücü, zamanı olmayandır.
imrendiğim insan evladıdır. öyleleri yüzünden bizim uykumuz kaçıyor amk.