bugün

ortamda bulunan başka bir kadından iltifat aldığı an. hele ki o kadın güzel, havalı, başarılı, esprili yani her bakımdan dikkat çekici kısaca gıpta edilen bir kadınsa...
erkeğin ona kadınlığını hissettirdiği andır.
başını sevgilisinin göğsüne yasladığı an. sonra mırıl mırıl uykuya dalar, hastası olunur, tekrar kadın gibi hisseder kendini rüyasında.
elini tangasının içine attığı anda ele avuça gelen bir şeyin olmadığını hissettiği andır.
Bütün baskılara rağmen kendi doğrultusundan, kararlarından, tarzından vazgeçmediği andır.
Topuklu ayakkabıyla düzgün yürümeyi başarabildiği an.
topuklu ayakkabı giydiğin zaman..
Partneri tarafından kalben sevildiğini hissettiği andır.
bebeğini ilk kucagina aldığı an.
bana kalırsa, kadın olduğunun farkına vardığı andan itibaren hiç bitmeyen andır.

az önce sikkosözlükte okuduğuma göre bazı kadınlar konuyla ilgili şu şekilde beyanda bulunmuşlar;

ait olduğunu hissettiği, korunduğunu, kollanacağını hissettiği an... cart curt. bu ne amk ne kadar aciz yaratıklar lan bu kadınlar. biraz güçlü olun, korunmayı beklemeyin kendinizi koruyun, kollayın. birine ait olmak en büyük fanteziniz olmuş amk. hem güdülmeyi seviyosunuz hem dayak yemekten, köpek ve köle muamelesinden şikayet ediyosunuz. ne mal yaratıklarsınız lan siz.

bu başlık uludağ sözlükte ekşiden önce varmış canım kardeşim. başlığı orada gördüğümü açıkça beyan ettim zaten. şimdi uza. ayrıca ben erkeğim aq.
Bunu erkek hissettirdiyse, erkeğin erkekliğinin farkına vardığı an'dır ayrıca.
Biz erkekliğimizi pembe dudaklarda, diri memelerde keşfettik.
Tesbih çekip adam döverek orgazm mı olunur la.
Bi kerizi kandırıp nikah masasına oturttuğu an.
içinde hissettiği an.
Sevildigimi, sicakcik elleriyle kocaman kalbiyle beni sarıp sarmaladigi o an değil tabi ki. Romantizmi kenara bırakalım gerçekleri konuşalım.

Utuye ne dersiniz?
Camları silmeye?
Işten eve gelince o yorgunlukla yemek yapmaya?
Kapiya sucu gelmiş damacanayi kaldiramiyorsun ya hani o ana ne dersiniz?
Vs.
Ben en çok bunları yaparken kendimi daha çok kadınkadın hissediyorum.

Ha başka hissedilecek durumlar varsa da allah belami vermiş girmemisim ben o derse.

Yazık bana yaaggg.
Iste biz o gun tukenecegiz.
anne olduğu ve boşaldığı an.

gerisi bana göre tırt egodan başka birşey değil.
bir erkekle ortak fikre sahip olmak değildir.
bu ne saçmalık amk?

kadınlara sorulması gerekendir.

daha doğrusu kadınların kendi aralarında konuşması gereken bir konu.
yada x kadın y erkeğe "ben şu şekilde kendimi kadın gibi hissediyorum o halde sende sana düşen kısmını yerine getir" demeli.
amına koyulduğu an. andbjd yazarken ne güldüm ya çok gaddar ve kaba hissettim kendimi, ama öyle olmadığımı biliyorum. ben beyefendiyim salaklar.
durmadan 5gün kanadığı halde ölmeyip, memelerinden süt geldiği an. bir sonraki seviye içinde bir canlıya hayat verdiğini hissettiği andır.
bir tek gül, iki tatlı söz, güzel bir akşam yemeği finalde bir de hediye patlattın mı kadındır işte o an. mutludur. huzurludur. varolsundur.

edit: bulaşık, çamaşır, yerlerin silinmesi, banyonun yıkanması, çocuk düşecek, akşam oldu yemek yap, kocayı mutlu et derken kadındır işte. hissetmiştir erkeğine bakarken.
sözlükte artı oylandığı geri bildirimini aldığı an.
Ona bu durumu yaşatan, kral olur.
erkeğiyle birçok ortak noktada ve fikirde buluşabildiği zaman.
adettendir not: bir erkek. hem de sözlüsünü deli gibi seven ve onunla arkadaş gibi takılan erkek.
Adamın, adam gibi olduğu her andır.
savaşta olan ordusu için bir Lockheed P-38 Lightning uçağını tamir ettiği andır.

görsel