bugün

erkeğin belkide çok zor gerçekleştirdiği eylemdir timsah gözyaşları değildir çok sık gerçekleştirilmemiş olmakla birlikte içten samimi gerçekçi ve asil olan erkektir.*
ağlamıyordur, gözüne toz kaçmıştır... *
mümkünse defolup gitsin erkeğidir. biz de bazı hadiselere gereğinden fazla duygulanma reaksiyonunu gösterdik ama hiç bir zaman kızın/kadının yanında ağlamadık. aciz adamdır vesselam. iki damla gözyaşı dökerek kadınını sadece o an için fikrinden vazgecirmek maksadı taşıyan adamdır. kolpadır.

edit: eksileyen arkadaşıma sevgiler. yarın öbür gün beraber oturur epilasyon yaparsınız bu erkekle beraber. yaprak dökümü izlersiniz hamuğa goim.
ezeldir
erkek dediğin,
odun gibi çatır çatır değil;
kömür gibi için için yanmalı.
*
aile bireylerinden birini kaybetmiş erkektir.
kadınının genital bölgesinden akan kanlara elinde pergelle bakarak,

"aman allahım bunu ben mi yaptım? nasıl olur? nasıl böyle birşey yaparım ben?" sorularıyla ağlayan erkektir.
Ağlamanın aciz duruma düşmek olduğunu savunan hödüzm'ün tersine duygusal erkektir değer bilen biridir ancak karşısındaki yontulmamış kalas insanlıktan zerre nasibini almamış olduğu için bunu dahi suistimal ederek "karı gibi ağlama" deme hafifliğini gösterebilir.
Tükürdüğümün karizmasını düşünmeyen mert erkektir. Duygularına içten yaşayandır. Ayrıca pek bi çekici olur kimi zaman.
duygusaldır.
kadına gereksiz cesaret yükleyen erkektir.
eğer numara yapıyorsa hemen anlarsınız sinir olma hissiniz ikiye katlanır. yok eğer gerçekten ağlıyorsa o yaşlar gözünden değil kalbinden geliyordur ve muhtemelen kaybetmiş olmanın verdiği çaresizlikle karışık üzüntü kalbini kanatıyordur.
zavallıdır. şeytanın karşısında ağlasa daha makuldür.
eğer kadın sevgilisiyse, daha aşağıya düşemez. erkek adam kadınının karşısında kurşun yese bile ağlamaz. kadın sevgili değilse ağlayabilir, izin verdim.
hakeden kişiye ağlıyorsa acizlik değil asilliktir. gözyaşları değerlidir, bir de sevdiği kadın için akıtılıyorsa.
kadının ağlayışının aksine her şeyin bittiğine işarettir...
kesinlikle timsah gözyaşı değildir. gerçektir canı yanmıştır.
Genellikle kadını ağlatan bir durumdur.
sevgisi, öfkesi gibi hüznü de gerçek olan erkektir.

nasıl sevgisini gösterirken sımsıkı sarılıyor, öfkesini gösterirken sesini yükseltiyorsa, hüznünü de ağlayarak yaşar. merak etmeyin, erkekliğinizden bir şey kaybetmiyorsunuz. ve gerçekten acı çektiği için ağlar erkek.
ilk kez aşık olmuş daha önce aşk acısı yaşamamış erkektir. ağlayıp içini döktükten sonra evrim geçirip kadınları ağlatan birine dönüşecektir.
savunmak için kullanacağı cümle, (bkz: çok sevdim) olacaktır.
bir erkek odun gibi dümdüz ve sert değildir, dümdüzdür ama bir iplik gibi. onu da titreten bir rüzgar elbette vardır.
ağlamıyordur, götüne bir şey kaçmıştır. en pahalısından yemeseniz olmaz değil mi?
'erkek adam ağlamaz' sosyal baskısını üzerinden atıp kendini karşısındakine tamamiyle açmış en derinini, en özelini paylaşmış erkektir.karşısındaki kadın kendini bu kadar yakın hisseden bir erkekle beraber olduğu için çok şanslıdır.ister sevgilisi ister kardeşi ister arkadaşı olsun aralarındaki bağ çok farklıdır.
sikmek için ayak yapıyodur.