bugün

ikisi de aynıdır. Ancak erkek aldattı mı kız tarafının ilk ve son olarak affetme ihtimali olsada bir erkek kız aldattığında ne kadar severse sensin affedemez.
olabilecek olandır. fazla büyütülmemesi gerekmekedir.
ütopyalarda yaşayanlar için aynıdır . avrupa ülkelerinde bile aldatan bir kadın, aldatan bir erkeğe göre daha çok tepki görüyor . türkiye gibi ataerkil bir ülkede bu fark zirveye çıkıyor . aldatan erkek de şerefsizdir . ben gerçeklerden bahsediyorum .
fark vardır ama en büyük fark kadının aldatması daha kötü olarak görülür. bunun başlıca sebebi kadınların tek bir insanı sevmesidir oysa cogu erkek bikaç kadını birden sevebilir. kadının yapısına aykırı bir durum olarak karşılanması dogaldır.erkegin aldatması çok daha olası bir durumdur. erkek kendince bulacagı her sebepten aldatabilir.
ikisi de aynı boka çıkan versus afedersin. böyle bir şeyin versusu olmasıda çok acayip. bence acayip olan biziz. erkeğin aldatmasından, kadının aldatması daha vahimdir diyen, binlerce kişi var. bu algıyı yenemedi bir türlü bizim millet.
erkek aldatmadan kadın aldatmaz..haydi geçmiş olsuuun..yallaaah..
ikisi de aynı şekilde ve aynı miktarda yanlıştır. kadın veya erkek olması fark etmez insan olması önemlidir.
eşit derecede koyar.
kadın yakalanmaz.
Hic bi sevgilimi aldatmadim ki toplasan bi elin parmaklarini gecmez sayıları
Ama aldatildim sanirim, çünkü bi insan ayrildiktan 3 ay sonra evlenemez bence.
kadın, duygusal açıdan boşlukta hissettiği anlarda aldatır. ilgi azlığı en temel sebeptir.
erkek, tamamen mekanik hareket eder, aldatması için bir sebep olmasına gerek yoktur, iki dolgun memeye bir güzel kalçaya tav olur aldatır...erkeğin olayı salt seksten ibarettir.
kadın yarrak hastası olduğu için aldatır, erkek kadın ayrılmadığı için aldatır.
ikisi de karaktersizliktir aldatmanın haklı yanı yoktur umduklarını bulamıyorsan ayrılırsın, aldatmak gibi alçak bir karaktere sahipseniz zavallısınızdır.
Bi de haklıdır demiş umarım aldatılırsın da görürsün haklılığı.
Eksileyin onursuzlar umarım aldatılırsınız.
ikisinin de aynı olduğunu söyleyen erkek beyaz taytla spor yapıyordur. Net.

Aldatmak bizim için hobi gibi bi faaliyet.
Vs’yi seciyorum.
toplumumuzda bazı kesimler tarafından erkeğin aldatması normal olarak karşılanıp, kadınların aldatmasına şaşırılıyor.

aldatmanın kadını erkeği yoktur. aldatmak bir insana yapılabilecek en büyük kötülüktür. toplumun anlayışına göre değerlendirirsek kadının aldatması daha büyük yankı uyandırır.
ikisi de karaktersiz ve ahlaksız insanların yaptığı eylemdir. Ha dersen bir eksikliği, fazlası var mı diye, ben de derim ki; siktir git.

Aldatmanın bir bahanesi olmaz, olamaz. Başlık altında gene kendi cinsini kurtarmaya çalışan değişikleri görmemize sebep olmuştur. ilgi göstermiyorsa ayrılırsın. bu kadar.
ikiside aldatmış ikiside insanlıktan nasibini zerre almamıştır.

Kesinlikle aldatmanın kadını erkeği yoktur o yüzden yapılan bu mukayese son derece ahmakça ve bir o kadar gereksizcedir.

Açik ve net evet.
Ben işin ahlaki boyutuyla ilgili bir şey demicem. Sadece şunu farkettim kadın daha iyi saklıyor, erkek beceriksiz. Ayrıca erkek her türlü aldatıyor ama kadın bir şeyi eksik yaşıyorsa aldatıyor.
Ps: cinsiyetçilik yapmıyorum insan aldatır...
şerefsizliğin cinsiyetinin olmadiğini anlamak lazımdır artık.

Ben aldatilan oldum yada hissettiğim an vazgectim. eved.
ikisi de kötü. aldatmak zaten olgu olarak berbat. sana güvenen bir insanı salak yerine koymak dolandırmak rezillik. rezilligin kadını erkeği olmaz.
aldatmanın cinsiyeti yoktur.
kadın: yatsın ama sevmesin...
erkek: sevsin ama yatmasın...
istermiş...

düşününce dooru sankim... galiba.
ikisi de aynı şey boşuna yorum yapmayın.
Çeşitli nedenlerle iki cins de aldatır. Bunlara seks, farklılık, heyecan, ilgi, ilişkide problemler, ekonomik nedenler gibi çeşitli sebebler sayılabilir. Fakat iki cins arasında aldatmada göze çarpan farklılık kadın, aldattığı erkeğin aldatılandan daha iyi bir eş adayı olduğunu düşündüğünde, diğerinden ayrılıp yenisiyle devam etme eğilimindeyken erkek eskisini de elde tutmaya meğillidir. Bu durumu, varsa çevrenizden ya da haberlerde ki olaylardan gözlemleyebilirsiniz. Mesela boşandığı eşinin peşini bırakmayan erkek haberleri, ya da cocugunu kocasına bırakıp başkasına kaçan kadın haberleri vs. Tabi sonuc sürekli bu şekilde olmaz. Yapılan çalışmalar istatistik olarak bu anlantıklarımı destekler.
güncel Önemli Başlıklar