bugün

kadınların kendilerine olan güvenlerini pekiştirmek için kullandıkları yöntemlerdir.

ben mesela kendimi güçsüz hissettiğimde rimel sürerim.
Amsalak ve abazan bir erkek bulup ona iki kırıtmak. Erkeğin ağzının suyu akıp iltifatlar başlayınca da mission completed.

En büyük yöntem budur. Gerisi kızların dikkati başka yöne çabasından başka bir şey değildir.
Saç şekli / rengi değiştirmek, kilo vermek, yeni bir aktiviteye başlamak, aşk yaşamak, alış verişe çıkmak, tasarım yapmak, estetik yaptırmak, girls night out bu yöntemlerden bazılarıdır.
tabii ki adriana lima'nın, rihanna'nın makyajsız haline bakıp "Ben daha güzeleaaaam?" demek.
Abla, kardeş , anne veya arkadaş ile alışverişe çıkmak.

Sonuç : özgüven %100.
terk ettikleri sevgililerine mesaj atıp hala seviyor mu sevmiyor mu onu öğrenmek.
seviyorsa hala o denyo mission completed.
sevmiyorsa o adamın dibi error.
bu yöntemlerden biri de korsedir.
Arkadaşlarıyla birlikte kuaförün yolunu tutmaktır.
Spor yapmak
Zayiflamak
insanlardan bu yönde duyum almak.
Alisveris yapmak
içine girilemeyen kiyafetlerin bol gelmesi

Himmm.su an anlamis bulunmaktayım ki özünde zayiflama temasi olan seylermis.
Sosyal medyada foto paylaşmak.
Nude atmak.
Üç gün yataktan çıkmadan ağlayıp, sonra bu hayat böyle mi geçer diye ayaklanıp, bilimum gezme, sürtme, bakım, alışverişle haftayı kapatıp, oh be dünya varmış diye kendimize geliyoruz. Çoğunluğun özgüven yöntemi de budur.
(bkz: ayaklarım güzel mi diyen kadın)
ağdacıya gitmek.
saç boyatmak.
eltiye hava atmak.
özgüvenleşme günlerinde toplanıp, ne kadar özgüvensiz olduklarını birbirleriyle paylaştıktan sonra dağılırken, "ben de kendimi özgüvensiz sanıyordum" diye iman tazelemek
kılık kıyafet başlığı altına görsel paylaşması.