bugün

aaa bu benim başlığım. ekleyelim birşeyler.

aracın forduna, erkeğin lorduna binin kızlar.
Araba nazsız, erkek gazsız olmaz.
Kezbanlikta çığır açmaktır . Gerçekten çok salaklar.
kesinlikle gereksiz olduğunu düşündüğüm akım. ne gerek vardı ki buna? şimdi herkes bilinçlendin mi? şimdi o tacizciler, tecavüzcüler, sapık zihniyetli insanlar, anlayacaklar ve buna bir son mu verecekler? farkındalık mı oluştu şimdi? hayır aksine, böyle şeyler daha çok konuşulduğu için her geçen gün daha da normalleşiyor. sizin saçma sapan akımınız ile o gerizekalılar bilinçlenecek değil. ki bunları yapmayan bir erkek bile, kendisini psikolojik baskı altında hissedecek. normal erkekleri de kesinlikle kötü etkilediğini düşünüyorum.
Kullanmadığım için haberdar olmadığım akım.
Burada bile bu kadar entry girildiğine göre amacına ulaşmış akımdır.

Twitter ortamını düşünemiyorum bile.
Bu kadınların 3 gündür yaptıklarını ben yıllardır sözlükte yapıyorum ama biriniz kalkıp "ovvv ne zekice" demediniz, aksine kezban ilan edildim. Twitter popileri yapınca ovv ne kadar da komik.
Tiksiniyorum hepinizden iki yüzlü yaratıklar.
ironiden çok erkeklere nasıl laf sokarız havasına girmisler.
Her şey bu twitle başladı.

https://twitter.com/ruqin.../1268265827721252870?s=19
https://mobile.twitter.co...tatus/1269202769585614848

Kayınço kaymaktan tatlıdır.

Edibüdü: işte bu yarmıştır.
erkeklerin twitter de başlattığı bir ironi akımı olsaydı, emin olun arkanızdan kösteğimi; ay pardon desteğimi eksik etmezdim.
kadınların iyice götü kalktı sağlam dayak lazım bunlara. erkeklere kafa tutuyorlar çaktirmadan.
yeşili sev, pipiyi okşa.
vatan haini gezici lgbt sapıkların katıldığı akım. cimere yazıyorum bu tweetleri atanları vatan hainleri.
Yoksulluktan kendisini asan, karısı tarafından terk edilen adamları paylaşmazlar
Karısının sevgilisi tarafından öldürülen adamları paylaşmazlar
Annesi tarafından öldürülen bebekleri çocukları paylaşmazlar

Çünkü bu feministler şiddetten, ayrımcılıktan beslenen insanlar
Hiç samimi değiller.
Hep daha fazlasını istiyorlar hep ben ben ben diyorlar
Kanaati şükretmeyi tevekkülü bilmiyorlar
Erkek milletinin sırtından sopayı, kucağında sıpayı eksik etmeyeceksin.
Baba gibi yar, Bağdat gibi diyar olmaz.
Cennet babaların bıyığı altındadır.
kadınların kendilerini eğlendirmeleri durumudur. ben bir ironi göremedim...
lastikte lassa, erkekte sağlam ka(s)sa.
Erkeğin cebinde yoksa parası, sikidir kumbarası.
Kendi kendilerine çalıp söyledikleriyle kalacaklar. Hani tamam bir parça haklı olabilirler. Ama toplum içerisindeki "karı gibi" ifadesini kaldırmak imkansız. Twitter ile algı yaratırsın ama sadece Twitter kullanana
bazı arkadaşların, hangi erkek böyle düşüncelere sahip ki herkes yanında bakımlı kadın ister diyerek bu ülke gerçeklerinden ne kadar uzak yaşadıklarını göstermiş akımdır. merak ediyorum hiç mi gündem takip etmiyorsunuz? hic mi sözde hoca denilen dalkavukların, nice bakanların ortaya attığı cinsiyetçi söylemlere, verdikleri fetvalara şahit olmadınız? daha bu sabah töre sebebiyle öldürülen 17 yaşında bir genç kızın haberini okudum. evet bu coğrafyada en az erkekler kadar kadınlar da diğer kadınlara hayatı zindan etmekte. mesele zaten sadece erkeklerin kadınlara bu şekilde bakması değil. biliyoruz bütün erkekler de bu şekilde düşünmüyor. mesele kadınlar hakkında verilen bu saçma sapan hükümlerin bir ironi çerçevesinde erkeğe yükletilmesiyle belki bir nebze de olsa insanları düşündürebilmek.
haklı akım birde uygulasalar safi çene icratsel olun kızlar. mesela hoşunuza giden bir erkek var sonra üf kapmışlar iyiler kalmamış diyeceğinize gidin açılın. hediye verin. gidin annesinden isteyin. evinizin erkeği çocuklarınızın babası yapın.

hatta yorumlar okudum bir yerde biri yazmış beni seven erkek buluyum çalışmasada olur bakarım, adam gibi adam olsun sahip çıkarım gibisinden.

kadınlar olarak kendiniz bir düzen kurup sonra o düzeni eleştiriyorsunuz gerçekten boş yapıyorsunuz.
birde erkeklerden istediğini alamayan, karşılık bulamayıp sevilmeyen kadınlar da erkeklere tezek atıyor.

ilk önce kadın olarak birbirinizi sevin ve saygı duyun. bir kız bir kıza orospu gibi giyinenleri kaşarları sever erkekler diyor, biri gelininden dert yanar biri kaynanasından, biri arkadaşını kıskanır.
erkek dediğin şöyle 18 cm, kalın ve damarlı olacak. tuttun mu ele gelecek.