bugün

eğer bir tipsiz olarak bir kadına açılıyor, hoşlandığınız belli ediyor, yakınlaşmaya çalışıyor veya ilgi gösteriyorsanız kaçınılmaz olarak karşılaşılacak durumdur.

bu durumlarda kadınlar tarafından reddedildiğiniz gibi, sizin yanınızda ya da arkanızdan alay edilir, gülünür ve aşağılanırsınız.
Bunu yapan birini görürsem elalemin içinde rezil ederim.
Edit: eksileyenler kesin iki lafı bir araya getiremeyen kompleksli ucubeler.
bu durum onlar 16-17 yasindaki cocuklar denerek yok sayilamaz.

net bir sey var ki, kadinlar bu konuda erkeklere gore cok daha acimasiz. evet belki yuzune soylemez cirkinligini, ama bir iki arkadasiyla bir araya gelince bir guzel tasagini yaparlar o cocugun. mesela erkekler boyle degil, kiz cirkin abi der gecer. ama kadin oyle degil, sen o cirkinlikle ne curetle benle takilmak istiyorsundan girip, dunyada tek erkek sen kalsan sana vermemden cikarlar. bu konuda mericlik yapmayin.
kısacası kadınlar beş para etmez.
Bu tip kadınlar belirli bir popülerliğe kavuşup yeterliliği görünüş ölçütleriyle sınırlandırdıklarından çirkin bir insanı doğuştan gelen bir özelliği ile değerlendirmiş gibi hissetmezler. Kendileri güzelliklerini kendi güçleriyle edinmiş de güzel olmayanlar güzel olmaya yeteneksiz gibi davranırlar. Dikkat edin: güzellik değil, güzel olabilmek bir yeterliliktir onlar için. Ve bu başlı başına psikolojik bir rahatsızlıktır.
kadınların o huyunu bildiğim için hiçbir zaman açılmam zaten.

16 yaşında da değilim ayrıca 28im. kızların huyu bu büyüyünce de böyleler.
Bir kere arkadaşım bunun kadın veya erkek ile bir alakası yok. Öncelikle bir insanın başka bir insanla her hangi noksan bulduğu bir özellik üzerinden alay etmesi hoş değildir.

Ancak çıkıp da vay efendim ben tipsizim de kızlar benimle alay ediyor diye ağlayan bebeleri de görünce üzülüyorum.

Tipli olun kardeşim, tipli olun. Evet, kendinize bir çeki düzen verin, üst baş alın alamıyorsanız da alternatif çözümler üretin, ucuz ama şık giyinmenin yollarını bulun. Traş olun mesela, ucuza güzel kokular da var onları sürün. Her gün duş alın. Spor yapın. Koşun, dengeli beslenin ve vaktinde uyuyun. Tipiniz nasıl da zamanla güzelleşiyor göreceksiniz. Dünya çirkini olsanız dahi bir standardınız olacak ve sizle de insanlar görünüşünüz kötü dahi olsa bir şeye kendinizi adadığınız için veya kendinize bakıp kendinize saygı duyduğunuz için alay etmeyecek.

Bir de buna ek olarak, insan kendisini biraz olsun tanımalı, bilmeli... Nasıl? Yahu ben şimdi gidip x ünlüyle ya da x ünlünün kızıyla aşk yaşamaya kalksam kız burun bükebilir ya da atıyorum bir bak aynaya bir gör kendini, ayna dedimse sadece fiziksel olarak değil statü ve yetenek olarak bir bak kendine. Sosyal hayatı senin gibi yaşamayan senden cok daha dolu cok daha önde olan bir insan neden seninle olsun bunu düşün. Bu iş sadece görünüşten ibaret değil. O tip dediğiniz şeyin içine onlarca şey dahil,bunun farkına varın ve geliştirin kendinizi.

Sonra vay efendim "kodonlor topsoz orkoklorlo oloy odoyor"... Ederler, ettirmeyin. Allah allah bak gene gerildim, tamam sakinim.
kadınların geri zekalı oldugunu gösteren durumdur. net..
çok sık geliyo başıma. tipime bakıp sonra birbirine bakıp kahkahayı basan kızlar çok oldu. dayanamıyolar da ha. köşeyi dönün de gülün bari dimi. neyse alıştık. tip de yamuk baya.
eğer erkek saygısız, rahatsız edici bir tavır yapmadıysa, sadece hoşlandığını ve ilgisini belli ediyorsa, son derece onur kırıcı olan bir davranıştır.

erkeği hayata küstürür. ve o adam aynı adam olmaz.
aklıma bir anımı getiren hede.

yeşilköy sahilde kız arkadaşımla gezerken banklarda oturan bir grup kız, biz geçerken “allah çirkin şansı veriyor” demişti. ikimiz de hangimize dendiğini bilemedik. ikimiz de çirkindik.
Aynı şeyi erkeklerde yapıyor. Bunun cinsiyete bağlamak saçma olmuş.
çok iyi yapan kadınlardır.. her daim onaylayıp ve takdir ettiğim kadınlardır.. sen kalk kendi tipine bakmadan güzel kızlara askıntı ol, sonrada reddedilince sağda solda zırla.. beter olun tipsizler sizi.. güzel bir kız sizin o kokoşmuş muşmula suratınızı ne yapsın allasen.. davul bile dengi dengine, hadi bebişim kendi denginizdeki kızlara naş naş..
Çok karşılaştım böyle kızlarla hemen hemen hepsi topluluk içinde modern gözükmek için iç güzellik yalanını söyler. Ama kankayla bir araya gelince asıl şeyler konuşulmaya başlar. O o tiple bana teklif etti düşünebiliyormusun.tipi maymuna benziyor. Falan filan. Böyle karaktersiz kızlardan uzak durun.
ciddiye almadan alaylarına katılmak onları şaşırtır.
tipsizlikle alay etmek zeka noksanlığı ve akıl kıtlığı belirtisidir. nokta. Sonrası üç nokta.
Özgüveni yüksek ''bağyan'' arkadaşlarımda rastladığım durum. En nihayetinde hayatlarına giren muhteşem, yakışıklı ve fantastik hırbolar tarafından bolca boynuzlandıktan sonra o alay ettikleri delikanlıların değerlerini anlıyorlar.

Çirkin sevenler çok sevilirler.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar