bugün

gerzek doğurmak.

o gerzeğin trolle dönüşmesini sağlamak ki sözlükte kendi gerzekliğine yakışır başlık açsındır.

dünyada sayıca malesef bir tane vardır.
insani kavramlardan eşya gibi bahseden zihniyetin ifadesidir.

Bu cümleyi kurabilen kişinin annesi, akrabaları, komşuları ve arkadaşları gibi çevresindeki kadınlardan fayda bulmadığı aşikar. aksi takdirde, kadınların söz sahibi olduğu bir ortamdan bunun gibi hastalıklı düşünceler çıkmaz. Ama devam et sen, insanlar karısıyla kızıyla elele yaşam mücadelesi veriyor, aslanlar gibi çarpışıyor adeta; sen de hayatının geri kalanında çavuşu avuçlayıp her işin üstesinden gelirsin herhalde.**
Sigara içmelerinde çok tatlı oldukları tartışılmaz.
eskiden "ev işleri, yemek, temizlik yapsın yeter" denilirdi. yemekler sürekli dışarda yenilir oldu. temizlik için temizlikçi teyzeler tutuldu. ve çağımızda ev için robotlar üretilmeye başlandı. başlığı açana hak veriyorum.
erkeğin hayatında düzenleyici rol oynaması.
anne olmak. işin ironi kısmı da, bu başlığı açıp altına yazanın bir kadından doğduğunun, bir kadın tarafından annelik yapıldığının, emzirildiğinin, büyütüldüğününün, kısaca hayat bulduğunun bilincinde olmaması.
kirli , yığılmış , yer yer küflenmiş bulaşık yığınını kitleyebilirsiniz kendilerine.
bu kafadaki malları doğurmak. gerçi bunları doğurmamışlar muhtemelen sıçmışlar ama.

bir annenin bir kadının değerini bilmeyene burda gazel yazsan ne fayda.
(bkz: evladım öküzlük etmede yemeğini ye)
böyle bir başlık açmayacak akıllı evlatlar doğurmak ve yetiştirmek. işe yaramak kavramı yanlış. kadın eşya değildir.
çaydanlık altına konularak masanınızın zarar görmemesini sağlarlar.
sıçtığı boku yedirip, içirip, büyütüp adam etmektir. ya da adam ettiğini sanmaktır.
güzelliklerine baktıkça sevap kazandıranlar vardır. öbür tarafta işe yarayacaktır.
9 ay karnında bebeğinizi taşımak. doğan bebeğe bakmak kollayıp emek vermek.
annelik, temizlik, yemek yapmak, kocanın arkasını toplamak ve çalışmak, hepsini bir arada yapma yeteneği.
Erkeklere bunlardan birine yardım etmesi için teklifte bulunduğunuz anda bütün gün çalışıyorum zaten yorgunum cevabını yıllar boyu kaldırma gücü.
(bkz: yeter ulan)
"orospu çocuklarının zihniyeti" diyerek yazarları aşağıladığını zanneden mallları doğurmak...
orospu dediğin kim lan dingil...
kadınlar olmazsa siz ne işe yararsınız diye sormak istedigim önermedir. bi kere kadın olmazsa sizin kıçınızı kim toplar. şefkatle kim evlat büyütür. kimi ezebilirsiniz . kimi bu kadar derin üzüntüye sokabilirsiniz. kimi aldatabilirsiniz. yahut kime onca yalanı söylemek için düşünürsünüz. kadınlar çok işe yarar aslına bakılırsa. hem cefaya hem sefaya sürüklediğiniz kadınlar. bu hayata anlam katan güzel varlıklardır. resmen.
(bkz: kıçtan uydurmak)
pazara gitmek demin gittim Allahım o nasıl bir şey, adamlar yırtıyor kendilerini elma alacağım başımda yok Arjantin elması yok şuranın elması kafam şişti.
kadınları seks dışında işe yaramaz görecek kadar sığ/kaba/cahil erkeklerin egemen olduğu bir dünyayı "daha yaşanılır" kılmak için çalışmak... daha ne olsun!
(bkz: çene)
--spoiler--
hiçbir boka yaramazlar tabii ki. sikip göndereceksin.
--spoiler--

sanırım bu ve bunun gibilerinin bir anadan çıkmadığının gerçeğidir.
peki ya o zaman nerden çıktınız siz güzel kardeşim(?)
erkeğe başka yararı olan bir konu yok ,kadının işe yaradığı
kadınlar her konuda işe yarar fakat çok az kişi bunun farkındadır. yani kadını sadece seksten ibaret görmeyenler..
bebek beslemek.

(bkz: meme)
sigara böreği bile yapabileni duydum.