bugün

olagan bir durumdur; lakin bazi abaza turleri cok abarttiginizi dusunerek :Ulan bi hafta oncesi, bi hafta kendisi, bi hafta sonrasi, bi hafta da ben vereyim mk s.ktir git diye cevap verebilir dengesizler dikkatli olun.optum

(bkz: elini kana bulamak)
adettendir.
regl sancısı: duygularını tanımayan çoğu kadının isyanıyla ağlamasıyla sona eren hormonel değişimin psikolojik yansımasıdır. klasik tanıma takılmamakta fayda var.

kadın regl döneminde bünyesinin çok kez aşina olduğu değişimi deformasyon gibi algılıyor. böyle algılamasında rol oynayan etken ikincil kazançlardır. bu ikincil kazancın en güçlüsü ilgi toplayacak olması.

duygularından oldukça uzak yaşayan kadın 'regl' fırsatını bulduğunda çevresindeki herkesi erkek kadın ayırt etmeden sömürüyor, maddi manevi.

duygularına yabancı olmayan insan asla ağrılarının arkasına saklanarak kendini ifade etmeye çalışmaz.
şimdi böyle bir şeyi burada konuşmak istemezdim ama yaşamayan bilmez tahmin de edemez.*şimdi başlatmayın ilginize kız arkadaşınızla böyle bir probleminiz varsa onla paylaşın burası yeri değil..
regl sancısını gündeme getirerek kadın olunmayacağını bilen kadınların asla büyütmeyeceği ağrıdır.
benden önce davranan bir yazar kişisi varmış nalet ossun.
Erkek arkadaşımın bir lafı geliyo aklıma:
'benim de şeyim kanasa ortalığı birbirine katardım, haklısın.'
5 gün durmadan kana ve ölme...haklılar amk...
çok acıdığı için haklılar. nereden mi biliyorum. öyle dediler olm.
ağrıdır abi kan kusarlar normaldir normal.
(bkz: Büyütmek) büyütmek abartmak anlamındadır ki, 500mg apronaxla zar zor geçen acı abartılıyor olamaz.
(bkz: ne diyon sen yapraam)

o yüzden her ay kıvranırken o göz yaşları akıyo dimi. timsah gözyaşları. cık cık cık.
kadından kadına değişkenlik gösteren nedenlerdir. mesela çoğu, işine öyle geldiğinden büyütür. neden mi işine geliyor? çünkü karşı taraf, kendisinden ne istense yapacak, kendisine ne yapılsa, ne söylense çekecek kadar kanıksamıştır durumu. hal böyle iken fırsatçılık yapmak kadın için karşı konulmaz bir hal alıyor. ve tabii sonuç olarak da kadın bu fırsatı değerlendirerek normal boyutlarda olan ağrıyı, sancıyı ölüm döşeğindeymiş gibi lanse ediyor.
Kesinlikle doğrudur.
Karılar bu konuda mübalağada bulunarak bir takım mesuliyetlerden yırtmayı düşünürler. Ne gibi mesela?

Şöyle ki zaten malumaliniz olduğu üzere dinimde namaz, oruç gibi şeylerden sıyırdıkları gibi sevgililerine karşı olan sorumluluklarından da bu şekilde kaçmaya çalışırlar. Lan bunlar var ya... Neyse.

Gel sevişeli? Olmaz.
Öpüşelim elleşelim? Olmaz.
Oral yapalım? Ay şöyleyim ay böyleyim şimdi olmaz.
Anal yapalım? Sapıklaşma lütfen.
Gibi saçma sapan şekilde seksten kaçıp olur olmadık zamanda ve mekanda agresif tavırlar ve kaprisler...

Karnım ağrıyor, yok pedim kaydı, çamura battı, yan yattı yok bilmem neler.
Madem doğum sancısına benziyor bu bok her ay yaşamayın bunu kızım.Gidin atın kendinizi bir yerlerden.
Ölün anua koim.
ilgi çekmek ve ilgi görmeyi beklemek, biriktirdiği tripleri bir sebebe dayandırarak atabildiği kadar atıp erkeği yaşamdan soğutmak gibi nedenlerdir. bildiğiniz üzere türk kızı başkalarının mutsuzluklarından mutlu olan bir canlı olduğu için mutsuz olan sevgilisi dahi olsa bundan tatmin olabiliyor. allah öyle yaşatmış bu coğrafyadaki dişileri.
artizlik yapmak. hastalığa sığınmak. rol kesmek...
bir de bunun için iş izni verilmesi gerektiğini söyleyerek işi ileri boyuta taşıyan feminikler vardır ki akıllara zarar. o zaman biz de devlete gidip taşşaklarım ağrıyor 2 gün izin verir misiniz diyelim. nasıl fikir?