bugün

Hayırdır güldürme borcumuz mu var? Yüzümüzün güldüğü mü var da komik olalım sübhanallah?
nadir bulunduğuna kesinlikle katılıyorum ama az da olsa varlar.
kadınların daha çok detaycı ve melankolik bir yapısı vardır. yani genel olarak böyledirler. endişelidirler sürekli. hormonları değişik çalışır. tabi istisnaları vardır. espri yeteneği iyi olan kadınlar da gördüm.
Komik olanları kadın olarak değil kanka bro hacı olarak görüyorsunuz. Ondan bu genelleme.
bu düşünceyi yerle bir eden bu video umarım herkese cevap olmuştur...

https://twitter.com/timar...stBNQYCfGo8DmHwg&s=19
ne münasebet ; düğünde gelinin bacısının saç modeli, ilk defa topuklu giyen kezzo komik değil mi yani ?
her hareket bayana yakişmaz, bel altı espri yakışmaz, taklit kısmen ama ince sesten kaybediyor, kısacası kadın sadece zekasıyla esprilerine güldürebilir, erkek her türlü güldürebilir, erkek bazen saçmalar ve güldürürken kadın saçmalar ve aptal durumuna düşer. bu sebeplerden erkek güldürüde öndedir.
Kadinlarin turlu komikliklerle muhattap olmasindan mutevellit yurdumda gecerli olan durumdur.

Kadin komik olur muymus hem? Komik olan biz erkekleriz bilhassa da bu turden yaklasimlarla.
kadınların komik olmamasıdır.hiç kadın komedyen görmedim. hiç komik olamıyorlar toplumsal baskıdan mıdır bilmiyorum.
(bkz: erkeklerin 31 şarja gülmesi)
Böyle dünyada komik olmamayı tercih ederim...
(bkz: aubrey plaza)
Yanlış bilgi. nadiren de olsa komik kadın vardır. Örneğin:

görsel
görsel
Gitmeleri komik oluyor bazan, güldürmese de.

Kötü bir şaka mı yaptı, 1 Nisan değil, Dün çok iyiydik, gitmenin zamanı değil.

Elim 1 hadise doğrusu.
Kadinlarin soytari olmak icin yaratilmadigina isaret dir.