bugün

çalışma bakanlığının ve firma sahiplerinin çözmesi gereken konulardır.
iŞ YERiNDE, PATRONUN HER GÜN ŞU MALUM DOSYALARI iSTEMESi MESELA. BiR TUHAF OLUUYORUM AÇIKÇASI.
kadın olduğu için erkekler tarafından zekası aşağılanır ve hiçbir erkeğin yapmak zorunda olmadığı şekilde kendini ispatlamak zorunda kalır yanısıra kadın kadını çekemediğinden olsa gerek bir de diğer çalışan bayan arkadaslarıyla ipleri dengede tutmak zorunda kalır yinede hepsiyle başederde en kötüsü odasında ki masanın alt kısmının açık olduğunu etek giydiğinde farktmesidir.
başarısının ardındaki sebep hep dişiliğiymiş gibi algılanır. o zaman ana avrat düz gitmez farzdır.
Amirleri tarafından tacize uğramaları olasıdır.
(bkz: kadın düşmanlığı)
daha çok kadın istihdam ile ülkenin kalkınması için çözülmesi gereken sıkıtılardır.

evde oturan üretime katılmayan bayanların ülke ekonomik sistemi içine katılması gerek.
saymakla bitmeyen sıkıntılardır.

http://www.youtube.com/watch?v=u_Bd_5zKY3s
Regl günleri. Erkek çalışanlar tarafından taciz. Topuklu ayakkabı ve eve geç saatte dönmek. Bu arada evde çocuk bekliyor tabi daha gidip yemek yapacaksın, ütüsüydü bulaşığıydı.. Çok zor.
Adetken işe gitmek.
Kadınlar ince ruhlu hassas canlılar ... Özel sektorse tam bir kurtlar sofrası. Gerçekten nasıl dayaniyorlar şaşırıyorum. Netekim 1-2 kadın arkadaşım bazı zamanlar hergun ağlıyorum demisti...
ön yargılar.
Olası saha araştırmasında çevreden gelebilecek her türlü eylem ve tepki bunların başında gelir.
mobbing kiligina girmis tacizin her turlusu.
Sirket uniformasi giymek bazi mesleklerde olmasi gereksede mutlak topuklu ayakkabi ve bilmem kac den corap su renk ruj saclar baslar boyle boyle kurallarina bazen dumduz kufur etmek geliyor insanin icinden. Halbuki isterdim soyle taytimi cekeyim giyeyim bi foşur foşur spor ayakkabi oyle calisayim. Maalesef anlamsiz dunya duzenine en cok kadinlar mecbur birakiliyor. Kadinin kadina yaptigi mobbingi ise hicbir seyle olcemiyorum bile. Onlar Allaha havale gidenlerden. Oy oy oy..
ay acaba hangi patrona önce versem daha hızlı terfi alırım düşüncesidir.
Erkeklerin iş ve toplum hayatındaki sıkıntıları yanında bir hiçtir.