bugün

polonyalı bilim adamlarının işretlik tespitidir. vardıkları sonuç: kadının harcamalarını karşılayabilecek göt var mıdır diye bakmalarıdır.
Doğadaki tüm canlılar kendi türünün götüne bakar.
göz takılması ve estetik. Kimisi var afedersiniz çocuk poposu gibi kaybolmuş pantolunun içinde kimisi ise tam oturmuştur, bide arka cepte cüzdan varsa daha hoş görünür, bende cinsellik çağrıştırmıyor erkek poposu sadece estetik bir kadının saçının güzel olması gözünün güzel olması gibi sıradan bi şey yani erkekler gibi hafızaya depolayıp fantaziler için kullanmıyoruz.
erkeklerin dışardan bakıldığında götünden başka bakılacak estetik bir yeri olmadığındandır.

Götüne kamera koyup gezen erkek yok ama gezse objektifle gözgöze gelen çok kadın görürüz ekranda.
erkeklerin cüzdanı genelde göt cebine koymalarından kaynaklıdır.
kalın ve damarlı bir cüzdan varsa gerisi kolay.
kadınların ağızlarının tadını bildiklerini gösterir.

yerim bunları yer;
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
ne tasadüfkü erkeklerde aynı yere bakar.
yanlıştır. kadınlar olmayan şeye nasıl baksınlardır.
Çok afedersiniz ama insan sadece ya kendine yarayacak zevk verecek olan yerlere, ya da duygusal olarak sembolik olan yerlere odaklanır.

Götte ne gibi bir sembolizm yakalıyorsanız artık.
düşük bel giyen ve çatalı gözüken bir erkekse bu nasıl bir iğrençliktir diye bakılır .Bundan başka bir nedenle bakılabileceğini pek sanmam
erkeklerin bundan sonra daha dikkatli olması gerektiği anlamına gelmektedir.
(bkz: sikmeseler bari)
duyumlarin bu yönde olduğu doğrudur. ama bu demek değil ki onlar bakarken de bizim gibi düşünüyor. düşünenleri var mı ki acaba.
ünlü düşünür göte nin düşüncesidir.
iğrençsiniz ibneler.
çok ayıp ediyorlar...
Çok terbiyesizce bi şeydir kesinlikle şüphesiz.. biz baksak olay olur ama..
sıkıntı yok bakabilirler.
Sağlıkçılar çok şanslı. iğne yaparken elleme şansları var. Tekrar mı okusam napsam.
Erkeklerin bir seks objesi olarak görmeyinajajajaj

Bakın bakın. Götümüze güveniyoruz.
ben ilk once tipe ve dudaklara bakıyorum. dudaklar önemli.
Kadın karşıdan geliyorsa mümkün olmayan durum *. Şaka bir yana ilk surat tatlı mı karın düz mü diye bakarım.
Ben bu göt*ü boş yere sıkılaştırmadım.
göt cebinde cüzdan taşıyan erkekler için geçerli.