bugün

sen ne yapsan güzel olur hayatım, sen aslansın, kaplansın, bitanesin demek.
sadakat,dürüstlük ve sevmek gibi kavramların kullanımı.
valla hiç bilmediğim yöntemlere girmektedir.*
1- yatak muhabbeti
2- gözyaşlar... sahte olduğunu belirtmeye gerek yok..
yok böyle birşey, tıp çaresiz kaldı..
kız: aşkım hadi fener için operayı söyleyelim.
erkek: ya beni avuçla canım, ne diyeyim. seviyorum işte.
Verecek gibi durmak. (tabiki kolpadır.)
bir ilgi gösterip, bir hic birsey olmamıs gibi davranmaları.*
kadınların erkekleri elde tutmak için herhangi bir yönteme başvurmalarına gerek yoktur zira erkekler; zaten kadının onu elinde tutması için her an hazır ve nazır olarak beklemektedirler...
hiç bir kadın erkekleri avuçta tutamaz. onlar öyle sanar.
bir erkek genellikle gönülden bağlanır. gerisi hikayedir.zira bütün bu tekniklere karşı "karda yürü, izini belli etme" tekniği mevcuttur.
herseyi onlar biliyormus gibi yapmak,atacagimiz her adimin teyidini onlardan almak.ama satir arasinda sensiz de yapabilirim aslinda mesaji vermek onemli numaralardandir.
erkeğe önemli olduğunu hissettirerek.
göster ama verme.
sadakat abicim sadakat. olgunluk, kendini bilmek.
zaten bir erkek bunlar varken çekip gidiyorsa şerefini sikeyim.
vereceksin bir fahişe oynayıp duracak. ayar olduğum bir husus var;
eğer ''vermezsem, elletmezsem'' gitmez diye. yanlış. otur, sıfır amına koyim.
bir erkek seni ''vermediğin'' için bırakmıyorsa kendi kendini cinsel obje yerine koyuyorsun demektir. malın önde gidenisin yani.
(bkz: bir evcil hayvan olarak erkek)
gönüllerle iyi geçinmek.
bir erkeği avuçta tutmanın yöntemi yoktur. bir kadını avuçta tutmanın da yöntemi yoktur. karşınızda bir insan var çünkü, elde tutulacak bir oyuncak, aklı olmayan, ipleri sizin elinizde olan bir kukla yok ki. o kişi sevdiğiniz kişi elde tutmak ne demek. bir kişiyle birlikteyseniz otomatik olarak ona verdiğiniz sözler vardır. bunları tutun yeter. sevmek her şeye yetmiyor bazen. saygı duymak daha da önemli karşıdakinin benliğine, onuruna, kişiliğine, karakterine. onu değiştirmemeye çalışmak gerekiyor, olduğu gibi kabullenmek, nasılsa beni seviyor dememek gerekiyor. her şey olduğu gibi kalmalı. başta nasıldıysa öyle. aşık olduğun zaman nasıldıysa öyle. yoksa iş çok zor. ne aşklar sona eriyor. peri masalları gerçek değil.
erkeğin elde durmaya niyeti varsa kadının ayrıca bir çaba göstermesine gerek olmayan durumdur. çaba göstermemekle hepten salmak karıştırılmamalıdır.
Istediginiz kadar avcunuzda tutun dışarıyı görmek istiyorsa parmak aralarından bakar,engelleyemezsiniz.
Kadınlar her zaman elinde tutmuyor mu zaten?
zaaflar.
erkeklerin cinsel arzularına yenik düşmesi. kadınlarda bir numara yok.
avuçta tutmak nedir yahu?