bugün

dişi kişiliklerin er kişiye göre bir çok defa aşık olduğunu sanması durumudur. kadınları bu duruma sokan onların sahiplenilmek içgüdüsünden kaynaklanıyor olsa gerektir tabi bir de erkekler gibi değillerdir cinsel yönden yani .
dişi kişilik erkeğin ona sahip olmak istediği an( tabi erkek gösterişli ve yakışıklı) kadın kendini kaptırıverir ve inanılmaz bir bağlılık gösterir bu kadının hayatında bir çok kez olabilir bir durumdur.
olaya erkeğin gözünden baktığımızda ise kadınlar diye bir durum yoktur bir kadın vardır aslında aklında yani erkek hayatında bir kez aşık olabilir . kadının gösterişli ve güzel olması onu alakadar bile etmez . bir kadını bir kez sevmiş olması aşık olması durumunda o erkeği geriye döndürmek imkansıza yakındır.
not: liderler büyük insanlar kaliteli şairler işte hep bu yüzden maymun iştahlı olmayan aşık olduğunu sanan değil aşık olan erkeklerden cıkar . ha kadınlara gelince onlar bir tane ince narin çiçeklerimiz bizim . bizim güzel analarımızda kadındır ama şunuda söyleyeyim kadınlar zayıftır analar kuvvetli .
- Kadınlar zırt pırt aşık olur nermin, sen bana sahiden aşık mısın acebağ?
- Rıfkı sen bence bunu yeni getirdiğin kumaya sor
- Ama nermin sen benim ilk gözağrıms..
- De get Rıfkı.
aşık olduklarını sanmalarından kaynaklanıyor olabilir.
nasıl bir aşksa bir kadın bir erkekten çok daha rahat unutabilmektedir.
en ufak bir hal hatır sormada bile, "kesin benden hoşlanıyor ehi ehi" hastalığına yakalanmalarından ötürüdür o. bunu bile bile üzerlerine gitmeyin efendim, bırakınız aşık kalsınlar, bırakınız ayılıp bayılıp yataklara düşsünler.
çok büyük bir yalandır.
hormonaldır.

östrojenin yan etkileri!
kadının aşık etmekten ziyade aşık olarak kalmasını sağlamak önemlidir.kadın milletinin eline ipleri verirseniz sizi hayatında garanti cepte görürse o zaman ağzınıza sıçar.böyle ara sıra götü kalktıkça tepenize binmeye çalıştıkça yol gösterilmelidir(dolaylı anlamda siktir edilmelidir).biraz akıllanmaları açısından iyi oluyor.
Kadınların duygusal yanları baskındır da ondan. Erkeklerin ise Cinsellik duyguları baskındır.
- Şu çocuğa bak yaa çok tatlıııı.
- off şu kızda acaip mal var amk... du bi ayar çekem şuna. (gennellikle alınan cevapla göt olunur.)
Gibi.
eril metabolizmanın dişil rakibine göre ağır, sert ve gerçekçi olmasından kaynaklanır.
ask hormonlarin ve enzimlerin farkli calismasindan ileri gelir. bu durum da kisiden kisiye farklilik gösterir. kokunun ise bu konu da cok önemi vardir. bundan da cok cikolata yiyen cok asik kalibi cikarilmamalidir.
tamamen kadındaki duygusal yapı ve sevilme isteğiyle alakalıdır.
bir bakıma doğrudur. zira, erkeklerin çoğunun, ağzının laf yapması sonucu kanan hanım kızlarımız var.
erkek içine atar, kadın cinsdaşlarına söyler.
erkekte 1 yerinde kalır, kadında bir on olur on yüz.
erkek oduna dönüşür, kadın aşk kelebeğine.
neye aşık olduklarını ve niye aşık olduklarını bilmemelerinden kaynaklanan durumdur.

bir kadın için aşk'ın alt grupları çoktur.

tip, para, araba, ev, dalga boyu, çevresi, kankası vb. gibi durumlar göz önünde bulundurulur.

erkek için birkaç şey vardır. güzelliği, gözleri, tatlı dili ve hanım hanım oluşluğu. gerisi boştur.

ikisini birbiriyle karşılaştırdığımızda kadın'ın istediği şeyler ile erkeğin istediği şeyler arasında sadece bir tek şey aynıdır o da "tip" ve "güzellik".
Kadınlar daha duygusaldır daha narindir yapıları erkeklere göre daha kırılgandır...
Bu yüzden bu duyguları erkeklere göre daha güçlü ve daha fazla hissedebilirler.
Biz erkekler ise olaylara daha ayrıntısız ve dedikodusuz baktığımız için bizler daha farklıyız.
kadınların daha duygusal olmasından kaynaklı hiselerini açığa vurmasıdır.

ama bu her durumda geçerli olmuyor benim kadınım beni tipsiz buluyor ve aşık falan da değil üstelik ayrılmak istiyor ama ayrılamıyor, bir süre sonra durumu kabullenerek ilişkimizi devam ettiriyor.

ya da bunlar bana öyle geliyor. gerçi tipsiz bulduğu ve aşık olmadığı kesin.
ben bayan olduğum halde bunun tam aksini düşünüyorum.erkekler bizden daha duygusal ama nedense tam tersi bir düşünce akımı yayılmış ve yerleşmiş durumda.en mükemmel besetciler,şairler,ressamlar,yazarlar...olaganustu aşklar ve kadınlar için erkekler tarafından yapılmıştır.ama günümüz erkeğine bakarsak böyle birşey düşünmemiz biraz zorlaşıyor artık kadını da erkeği de duygusuz bu çağın sanırım.aslında kimse ne sevmeyi ne de nefret etmeyi biliyor artık..
daha duygusal olmalarından kaynaklanabilir.