bugün

siyah saç, beyaz ten, koyu kahverengi gözler, çok iri olmayan çok da ince olmayan dudaklar, hafif kirli sakal*, geniş omuzlar*,kültürlü olsun* ve en önemlisi sahiplenicilik.
sempatik erkek.
aslında tek bir erkek tipi yok kadınları etkileyen her kadına başka roller kestiğimden bilirim yani tecrübeyle sabit, hepsinin sevdiği başkaydı bütün rolleri güzel oynarsan oyun bittiğinde ayakta!' alkışlanıyorsun.
aylik geliri 100 bin liranın üstünde olsunda isterse, 60 yaşında göbekli ve kel olsun türünde erkeklerdir.
(bkz: dilsizus erkegus)
Luke Pritchard gibi boyu, fiziği, kıvırcık saçları ve tabii ki o harikulade aksanı olsun yeter.
Bir araştırmaya göre kırmızı yanaklı, yüzlü er kişiler cezbedermiş bu dişilikli kişileri.
(bkz: erkek türü) ne la
cool ve zor erkektir. örnekse:

(bkz: nejat işler)
(bkz: johnny deep)
bilakis renkli gözlü olanlardır. bide zengin olursa tadından yenmez.
kadının duymak istediği cümleleri kuran erkektir.
ağzı laf yapan erkek. yani öyke diyorlar. öyle olsaydı ortalığın amına koymuştum daha şimdiden.
babaya benzeyendir.
arada bir sumugunu cikarip masanin altina yapistiran erkektir. ben oyle yapiyorum kizlar bayiliyor.
aylarca yıllarca mal gibi peşinden koşan adamdır. Yok arkadaş boşuna dememişler deveye diken insana siken yaranır.
peşinden koşturan, gizemli, tehlikeli tiptir.
öyle bir şey yoktur her kadın farklıdır ve her kadının sevdiği erkek türüde farklıdır. haa tabi ortak noktalar yok demiyorum.
ilgi gösterme ve serbest bırakma zamanlamaları muhteşem olan erkeklerin türüdür. öyle olacaksınız ki kadının ilgi istediği zamanları herhangi bir yolla sezecek ve onları ilgiye sevgiye boğacaksınız. aynı zamanda onların bunaldığı, serbest kalmak istediği anları da gerekirse ilahi bir yol ile, bir vahiy ile bilecek ve o anlarda kadıları serbest bırakacaksınız. yoksa yarrağa yediniz.
"zengin ve peşlerinden koşmayan erkek türü"dür. durum bu olric.
olmayan türdür.

(bkz: zevkler ve renkler)

ya da

(bkz: her kör satıcının bir kör alıcısı vardır)
diş geçirebileceği erkektir. birde paralıysa vay o adamın haline.
sevgiliyi elden kaçırmamak için yapılacaklar/#17824509
Paralı, kaslı, yakışıklı, az düşünen, serseri sıfatlarından en az ikisini barındıran erkektir.
adam olması yeterli olan erkek modeli.
(bkz: Adam nedir dedim içimden)
yoktur. hepsi farklı bir şey söyler ve hepsi de oldukça basit sıradan bir insanda bulunan özelliklerdir. yine de ideal erkek şöyle olmalı böyle olmalı derler. hayır ideal dedikleri erkeklerden milyonlarca var her yerde hala sorun ne anlamış değilim.

cihan ceylan kızları iyi özetlemiş burada.
http://www.itusozluk.com/...e/cihan-ceylan_118922.jpg