bugün

klasik türk kadını davranışı. 5 dakika geç mesaj atarsın kavga eder, konuşmak ister biraz işim var ararım sonra dersin kavga eder, bakmasan bile başka kıza baktın der kavga eder.

kavgalar o kadar sudan sebeplerdir ki eder de eder. alttan alırsın uzatırda uzatır. hergün pms de olduğunu iddia eder.

sebebi sabırsızlık ve erkeğin tüm hayatına sahip olma istekleri.
en son çıkardığı kavganın sebebi de tam 16 yıl önce söylediğiniz bir söz yüzündendir. ciddiyim bak !

boşu boşuna " ben ne yaptım ki şimdi ? " diye huzursuz olmayın.
talep gördükçe göt kalkmasından doğal bir şey yoktur.
Hep mükemmeli aradıklarından dolayıdır. En ufak şeyi kavga sebebi yapabiliyorlar. Halbuki mükemmel ilişki arıyorsalar saçma kavga sebeplerini yok etmekle başlasalar ne iyi olur.
Abartmadan keyfini çıkartmak lazım. Kadınlar biz erkekler gibi otomatik varlıklar değildir. Manuel vites gibidir. Hatta bazen sırf kavga etmek istediklerinden kavga çıkarıp ilgimizi çekmek isterler. Ufak sebeblerdense kavga azıcık tripleşin eğlenin tatlıya bağlayın büyük sebebler varsa karşılıklı sağduyu ve empatinin ardından birlikte çözüm aramak ve uygulamak sonuç verecektir.
bir gerçektir. çok yakın bir tarihte çok seveceğime inandığım, sohbetinden hoşlandığım, kıvırcık saçlı güzel ve tatlı bir hatunla sırf bu yüzden ilişkimiz henüz başlamadan bitti. çok saçma bir nedenden tartışma başlattı ve anlaşamıyoruz dedi. genelde kibirli ve egoist kadınlar yapıyor bunu.
düşündüm. birisinin 5 dakika geç cevap vermesi benim için hiç bir şey ifade etmiyor mesela. evet.
Sizin erkekliğinizi ölçüyor kadın orada, kızıp, bağırıp, kadını susturmanız gerekiyor, ona bir aptal olduğunu, onsuz her şeyin daha güzel olduğunu, canınızın istediği an gidebileceğinizi ayağını denk alması gerektiğini kemiğine işleye işleye hissettirin.

Size mecbur olduğunu bildiğinde, saygı duyacak ve böyle sebeplerden kavgalar zamanınızı çalmayacak.
genelde yaptığım birşey.

bana ve aramızda olan sevgi,saygının ne derece sağlam olduğunu anlamaya çalıştığım anlardır.
ve birinin bana ne kadar tahammül edebildiğini merak ettiğim zamanlarda yapıyorum şizofreni davranışını:)
Böyle bir genelleme yanlış bence kime gore neye gore bokttan sebep? sana gore önemsiz olan bir durum benim icin cok onemli olabilir sonucta. Biraz empati kurulmasi gereken bir durum olduğunu düşünüyorum. okey sana gore sudan sebep ama karsindaki bunun icin tartisiyorsa onun yerine koy ve anlayış goster mesela. azcik ben dili kullan. çok zor olucağını sanmıyorum. iki güzel cümle kurdu diye ölen daha olmadı sonuçta.
yazık bu ülkenin erkeğine.
Paran varsa kavga çıkarmaz, herşeyine tahammül ederler merak etme.
Eğer sık sık kavga çıkıyorsa ilk başta cüzdanını kontrol et.
Arada istisnalar var.Ona laf edemem.Ama şu an çoğunluk için diyorum.boktan sebeplerle evde cam çerçeve bırakmayan,okulda hocanın önünde bombok bir sebeple devrilmedik sıra bırakmayan da gördüm.Siz erkekler afedersiniz de daha beterini yapıyorsunuz..
Evet gerizekalı kız sayısı çok fazla.Ama siz de az değilsiniz amk.
Yemeğe tuzu az attı diye ya da çayın altını kapatmadı diye evde savaş çıkaranı da gördüm.Sırf bazı salaklar yüzünden bütün Türk kızlarına bok atacaksanız şuradan siktirin gidin.
bu konuda maalesef hak veriyorum. evli arkadaşlara başarılar ve peygamber sabrı diliyorum. sevgili değil arkadaş olsalar bile bir bahane bulup çatıyorlar. soruncada sebebini söylemiyorlar. münetccimmiyim kafandakileri okuyum sonra erkekler anlamıyor diyorlar. bozulan musluk başından, yemek yapmandan, iltifat etmenden, çiçek alman ya da almaman. kafalarında birşey kuruyorlar birde yancıları popodan bacaklarda gaz veriyor olabilir. hormonal birşey mi yaratılışsal mı böyle bir durum var.
kavga uzayıp gidiyorsa yüksek ihtimalle önceden benzer bir problemle karşılaşılmış olabilir. çünkü ben konuyu uzattığımda genelde öncesinde konuyu konuşmaya çalışmışımdır. karşı taraf da konuyu mantıklı bir şekilde çözmek yerine uzatmama taraftarı olunca konu sürekli yeniden açılır. o yüzden tartışma konusunu iki tarafın da aklında bir şey kalmayacak şekilde konuşun ki ısıtıp ısıtıp önünüze koymayalım.