bugün

(bkz: uzan şöyle çocukluğundan başla)
(bkz: sinema)
(bkz: tiyatro)
(bkz: gündem)

birkaç kadınla konuşuyorum, onlarla da bunu konuşuyorum, ötesini bilmem.
(bkz: dedikodu)
(bkz: seninki kaç cm)
mangoda indirim varmış kızıımm.
merak edilir.
hangi kadınların?
ev kadını?
çalışan?
evli?
dul?
zengin?
fakir?

eğer eski arkadaşlarsa..
1)eski günler
2)eski sevgililer
3)yeni günler
--spoiler--
haftada kaç kez size iş çıkıyor
--spoiler--

haftada 1 bilemedin 2

--spoiler--
kız valla yazık sana
--spoiler--

biz haftada 5 den aşağı düşmüyoz.
akşama ne pişirsem muhabbeti tüm konuşmanın can alıcı noktasıdır. tabi evli kadınlar için geçerli bir sendrom. hiç bitmez. azıcık kulak kabartın hak vereceksiniz.
(bkz: kızların bir aradayken çok ayıp şeyler konuşması)
(bkz: erkeklerin sanki bir aradayken sanat konuşması)
açıklayayım mı kızlar ? diye sormaktan kendimi alamadığım sorudur.
Akla gelebilicek her konu hakkinda sacma veya mantikli her sekilde konusurlar, insanlar konusarak rahatlar ve bunu en cok kadinlar yapar. O yuzdendir ki kadinlarin dirdiri erkeklerin kafasini sisirir cunku kadinlar o kadar dolmuslardir ki bir anda tum icinde tuttugu kelimeleri saymaya baslar bu erkeklerin gozunde dirdir olarak adlandirilir.
görsel
Mens dönemi.
(bkz: mach sayısı)
am göt meme.
aralarından birinin hoşlandığı çocuğun hoşlandığı kızın bilgilerini cia gibi bulup tartışmak, küfürler etmek.
bol dedikodu onu bunu çekiştirmek bunda yaş sınırı yok 7den 70 e .
Dediko, kim kiminle sevgili, ayşe fatma leylanın son giydiği elbise, mağaza indirimleri, 6 ay önce beğenilip alınamayan ayakkabı, ona yazdığı sanılan berkecan muhabbetleri.
Lazerli epilasyon, ombre, zayıflama sırları, bitki çayları, indirimler, kıvanç tatlıtuğ.
zamanda yolculuk, müzik, sinema, ölümsüzlük, uzaylılar, klonlama, dirilme, kara delik, bermuda şeytan üçgeni, eski dinler ve diller vb. konulardır.

Sabahtan akşama kadar futbol, cs, kadın, seks, siyaset konuşan mal erkekler küçümsemesin kadın sohbetini. Kadın alışveriş, zayıflama bilmem ne konuşsa bile erkek sohbetinden daha kalitelidir.
sevgililer,eşlerdir.sonra dersler.sonra gene sevgili.sonra gene iş güç. ama arada mutlaka herifinden yakınanlar olur.
kıyafet falan çok ucuz kadınların işi. o kadar da değil.
ama kadınlar bir araya geldiğinde cidden ya kocasından ya buzağından ya da işinden konuşur.
ben henüz ders kısmında kalakaldım.
+ay nazlı yeşimin bilezikleri gördün mü ayol?
-yok şekerim yaa görmedim,
+çift burma çift,
-ay deme, kaç tane var?
+7 tanesini sayabildim,
-vay orospu vayy...

erkekler gibi olacağını düşünenler varsa yanılıyorlar.
Erkeklerden daha fazla karı kız muhabbeti yapılır. Hemcinsini eleştirmek paha biçilemez.